לפני ההובלה – היכן לאחסן?

140459227נגמר לכם החוזה, אך הדירה החדשה עדיין לא מוכנה ואין לכם היכן לאחסן את הציוד?

לפני שאתם מתחילים לארוז ולפני שאתם בוחרים בחברת ההובלות שלכם, להלן שאלות ותשובות קונקרטיות על אחסון במחסנים לתקופה קצרה או ארוכה שכדאי לדעת:


מתי זקוקים לשירותי השכרת מחסנים?

השירות של השכרת מחסנים מתאים ללקוחות פרטיים, בעלי עסקים, חברות, ארגונים ועוד. אפשר להשתמש בשירות לקראת נסיעה ארוכה לחו"ל או לצרכי רילוקיישן. אופציה אחרת היא לנצל את השירות לטובת שמירה על מוצרים לפני שיווק, הפצה או ייצוא.

מהי אחסנת רכב?

גם לאחסון רכב יש בית! אם אתם צריכים גם מקום לרכב שלכם – קיים גם שירותי אחסון לרכב כמו כן במקרים של רכב משועבד או מעוקל נדרש הרכב להיות מאוחסן במחסנים המאושרים על ידי קציני תעבורה של משטרת ישראל. שגם אלה מציעים את השירות


מהי אחסנת ארכיב?

בעידן המודרני מוצאים עצמם משרדים, חברות וארגונים זקוקים לשירותי שמירה על ארכיב ולא רק דירות המאחסנות את תכולת דירתם. רוב המסמכים עוברים למחשב ועוברים סריקה, אולם עדיין נדרשת שמירה על העותק המקורי.  השירות הזה ניתן הדרך כלל בהתאמה לצרכי הארכיב ולפי דרישות הלקוח הן לתקופה קצרה והן לתקופה ארוכה.

איזה ביטוח יש לציוד?

לא כל המחסנים המתוחזקים על ידי מחסנים להשכרה נמצאות תחת פיקוח לכן חשוב לבדוק האם מלבד הפיקוח קיימת גם אבטחה ופוליסת ביטוח. הפוליסה מקיפה נזקים שונים שעלולים להיגרם לציוד בתוך המחסן, לרבות פריצות, שריפות, דליקות, פגעי מזג אוויר וכדומה.

האם ניתן לתאם הובלות למחסן?

תוכלו לתאם מגוון שירותי הובלות עבור החפצים לפני או אחרי האחסנה. אפשרות אחת היא להעביר את הציוד באופן אישי ועם הרכב הפרטי, אפשרות שנייה היא להזמין חברת הובלות חיצונית ואפשרות שלישית היא לשכור את המחסנים עם תוספת על הובלה המתבצעת דרך חברת האחסנה.

למה לאחסן את הציוד במחסנים ?

בחברות אחסנה תוכלו להבטיח לעצמכם נגישות מלאה לציוד, למוצרים ולחפצים האישיים בכל זמן עם מנעול אישי וביטוח על החפצים שלכם לביטחון מלא

מה המחיר של שירותי אחסון?

מחיר על שירות אחסון ניתן עפ"י גודל המחסן והחישוב הוא לפי קוב נדרש-  הצעת מחיר מסודרת המגובשת לפי הצרכים תוכלו לקבל בד"כ במקום אצל חברות האחסנה.

דילוג לתוכן