מתי לשכור שירותי אריזה מחברת ההובלה?

עוברים דירה?

במאמר הבא נסביר מתי כדאי להשתמש גם בשירותי אריזה בנוסף לשירותי ההובלה

הרבה חברות בענף ההובלות מציעות גם שירותי אריזה. השירות כולל אספקה של קרטונים וארגזים, הקצאת אנשי מקצוע לבית הלקוח או העסק ואריזה של כל הציוד האישי. השירות מתומחר בנפרד מההובלה עצמה אך הוא ניתן תחת קורת גג אחת. מבחינת לקוחות פרטיים המתכננים מעבר דירה, הדילמה העיקרית היא מתי כדאי להשתמש גם בשירותי אריזה בנוסף לשירותי הובלה והאם יש לכך יתרונות.

היתרון הגדול ביותר של שירותי הובלה ואריזה הוא חיסכון בזמן. במקום לקחת חופש מהעבודה או הלימודים, לבזבז שעות ארוכות בתוך הבית ולסבול גם מעוגמת נפש, שירותי אריזה מבוצעים במהירות ומבטיחים מעבר דירה נוחה וקל. בנוסף, יש גם הבדל משמעותי בין אריזה מקצועית המבוצעת על ידי מובילים מנוסים לבין אריזה של בעלי הדירה עצמם. רובנו לא יודעים כיצד לארוז ציוד רגיש או שביר ועדיף להעביר את האחריות לחברה מקצועית.

כך תדעו האם השירות מתאים לכם

הנה כמה סיטואציות שבהחלט מדגישות מדוע כדאי להשתמש גם בשירותי אריזה בנוסף לשירותי ההובלה:

א. נשים בהריון

מעבר דירה עם הריון יכול להיות סיוט עבור בני הזוג והמשפחה המורחבת. נשים בהריון לא יכולות להרים ציוד כבד, להשתתף ברוב חלקי האריזה או לעזור. עליהן להימנע מכל פעילות גופנית והן צריכות גם לנוח אחת למספר שעות. לא משנה באיזו מידה הנשים ירצו לתת יד, יש למנוע זאת מהן ולהגן בראש ובראשונה על העובר. במצב כזה מומלץ לשכור שירותי הובלה ואריזה ולעבור דירה בראש שקט.

ב. משפחות מרובות ילדים

הורים לילדים יודעים היטב עד כמה קשה לעבור דירה ולדאוג לכל הסידורים הנלווים. אפשר לחסוך הרבה מאמץ עם תיאום שירותי הובלה ואריזה ואפילו לעזוב את הבית למספר שעות. שירותי האריזה מבטיחים טיפול יעיל בציוד של הילדים ובסופו של דבר הם יעילים גם עבור ההורים.

ג. בתים גדולים

גם הנושא של כמות הציוד מהווה פקטור משמעותי בדילמה לגבי הזמנת שירותי הובלות ואריזה. בבתים גדולים לדוגמא נדרשים לפחות מספר ימים עבור אריזה עצמאית של הציוד, למרות שחברת הובלות מקצועית יכולה לעשות זאת בשעות ספורות.

ד. לוח זמנים צפוף

זמן שווה כסף והוא מוכיח ששירותי אריזה הם הוצאה משתלמת. אם לוח הזמנים לוחץ, תקופת המבחנים מתקרבת או העבודה נמצאת בשיאה ואי אפשר לקחת חופש, מומלץ לברר לגבי שירותי אריזה ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

כדאי כמובן לבחון כל מקרה לגופו ולהשוות בין חברות, אך שירותי הובלה ואריזה הם לא פריבילגיה. בראייה מושכלת, המביאה בחשבון את כל השיקולים ואף מתייחסת ליתרונות ולחסרונות של כל אפשרות, שירות מן הסוג הזה יכול להיות הוצאה משתלמת מאוד.

דילוג לתוכן