איך מבצעים הובלת רהיטים כבדים?

איך מעבירים ארון הזזה?
כשאתם רוצים לעבור דירה יש התרגשות רבה בזמן החיפושים ועד לרגע ההחלטה, שבדרך כלל אורכת בין כמה חודשים לשנה שלמה, סוף סוף אפשר להתחיל להתכונן לרגע המעבר. כשתשבו בסלון ביתכם לא תבינו איך בכלל אפשר להעביר את כל הסלון, את הארונות ואת הוויטרינה השבירה שנמצאים אצלכם בבית ולרגע תבינו מדוע אנשים רבים מוכרים את הדירה עם כל הרהיטים הכבדים שבתוכה. רהיטים כבדים אלו יכולים לעבור לכל מקום והובלות בקריות, בחיפה ובכל מקום אחר בארץ מבצעות הובלות כאלו כדרך קבע.

הובלות בחיפה

איך מבצעים הובלת רהיטים כבדים?

• הובלות בקריות עלולות להיות מסובכות מאוד בעיקר כשמגיעים לרחובות צרים שלא ניתן להעביר בהם פריטים גדולים. בדרך כלל גם בסמטאות הכי צרות יהיה אפשר להעביר את הרהיט הכי גדול אך בכניסה לבית כבר יהיו מכשולים רציניים יותר. מכשולים כאלו יכולים להיפתר באופן חלקי בלבד על ידי צוות מובילים רב כיוון שהם יוכלו להעביר את הפריט בצורה זהירה יותר אם כי סביר להניח שהוא ייחבט בצדדיו בגלל צרות המסדרון.
• אם הפריט יכול לעבור ברוחבו במסדרון ומדובר על קומה שנייה או שלישית, כוח אדם רב יכול לספק פתרון להובלה כזו. אם הגודל של הפריט אינו גדול כל כך אך הוא כבד מאוד, הבעיה מצטמצמת לכוח בלבד. לעתים הבעיה הזו נפתרת באמצעות מנוף שמבצע את ההובלה בקלות מדהימה.
• שירותי מנוף הופכים להיות הדבר החם של עולם ההובלות וכיום כמעט כל חברה תציע לכם שירותים כאלו במידת הצורך. המנוף הוא חלק עיקרי מהובלות בקריות ובחיפה בעיקר בגלל המבנה ההררי והצפיפות אך השימוש בו נפוץ בכל הארץ. המנוף מסוגל לשאת ציוד כבד מאוד באמצעות מסוע או באמצעות עגורן שיניח את החפץ במרפסת, בתוך הסלון או במקרים מסוימים, על הגג.

הובלות בחיפה >>

רק חברה מנוסה תבצע הובלה בטוחה

למרות שירותי מנוף וצוות מובילים וסבלים רב, הובלות בקריות יכולות להיות בטוחות רק אחרי שנות ניסיון רבות. בסופו של דבר כל צעד לא נכון שסבל אחד יבצע או כל פעולה לא נכונה עם המנוף, אריזה שהתבצעה בצורה חובבנית או שיקול לא נכון שהתקבל, יכול לגרום לנזק רב לפריטים כבדים, בעיקר אלו השבירים והרגישים כמו כלי מוזיקה או רהיטי יוקרה.

דילוג לתוכן