5 דרכים לבדיקת אמינות חברת הובלות

האמינות של חברת הובלות תשפיע באופן ישיר על מעבר הדירה או העסק שלכם ותחסוך זמן, מאמץ ומשאבים. במאמר הבא נציג 5 דרכים לביצוע חקירות שיכולות לעזור בבדיקת האמינות של החברה

לא כל חברה יכולה להציע לכם שירותי הובלות ברמה גבוהה. יש הרבה חברות שאינן עומדות בקריטריונים הנדרשים ולכן פוגעות באינטרס של הלקוח. כל האמור לעיל שריר וקיים גם כשמדובר בחברות שילוח בינלאומי.
לפניכם 5 דרכים בהן תוכלו להשתמש כדי לבצע חקירות פרטיות ולבדוק את אמינות החברה.

חברת הובלות אמינה

חברת הובלות אמינה

1. השוו בין הצעות מחיר

השוואה פשוטה בין הצעות מחיר של חברות בתחום ההובלה תספק לכם את רוב המידע הדרוש. חקירות מן הסוג הזה פשוטות מכפי שנהוג לחשוב, בעיקר תודות לאתרי אינטרנט, פורומים ורשתות חברתיות. השוואה בין הצעות מחיר צריכה להתבסס על פרטי התכולה שאתם מעבירים ועל המידע שקיבלתם מהחברה. בנוסף, תוכלו להשתמש בממצאי ההשוואה כדי לבקש מנציגי החברה הנחות או הטבות על דרישות מסוימות.

2. תנו לאחרים ליצור קשר עם החברה

מי שרוצה להשקיע יכול ליצור קשר עם חברת הובלות כדי לקבל הצעת מחיר על פירוט מסוים של תכולה, ולאחר מכן לתת לבן זוג או אדם אחר לבצע שיחה דומה. כך ניתן לבדוק האם החברה שומרת על עקביות ועד  כמה היא באמת אמינה.

3. קבלו המלצות מחברים ובני משפחה

פנו אל אנשים שאתם סומכים עליהם וקבלו המלצות על חברות הובלה. הפכו את ההמלצות לחלק בלתי נפרד מתהליך הבדיקה וכך תמנעו מעצמכם עוגמת נפש. הקפידו על קבלת המלצות על חברת הובלות הפועלת באיזור המגורים ולכן רלוונטית עבורכם.

4. תאמו פגישת היכרות לא מחייבת

פגישת היכרות בבית או בעסק שלכם תעזור להבין האם החברה אכן אמינה. המטרה היא לוודא שבמהלך הפגישה נשמרות כל ההבטחות שקיבלתם בטלפון. חברה שתבקש לעשות שינויים ותציב הסתייגויות לא ראויה לתת לכם שירות.

5. הגיעו אל משרדי החברה

לפעמים אין תחליף למראה עין. אם אתם עדיין מרגישים שאתם לא סומכים על החברה וכל החקירות לא עזרו, אל תתביישו להגיע למשרדים ולראות מקרוב איך העובדים מתנהלים.

דילוג לתוכן