5 דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים מוביל בחיפה ובקריות

בחירת שירותי הובלות בצפון יכולה להיות משימה קשה עבור מי שאינו מכיר את המאפיינים של האזור. הנה למשל 5 דברים שחשוב לדעת לפני שיוצרים קשר עם מוביל:

1. זול יותר לעבור דירה בחורף
תקופת הקיץ מעלה את המחיר הממוצע של הובלות. זה נתון שמשותף להובלות בכל רחבי הארץ ולכן הוא רלוונטי גם לבחירת הובלות בחיפה. הסיבה לכך היא עלייה בביקוש והעדיפות של משפחות עם ילדים לעבור דירה בחופש הגדול, לעומת היצע שנשאר קשיח.

2. ניתן לחסוך בהוצאות באמצעות מיקוח
חשוב לדעת שהמחיר הראשוני שניתן על ידי מוביל בצפון, במרכז או בדרום הוא לא תמיד המחיר האחרון. אפשר לחסוך בהוצאות על ידי משא ומתן והפעלת כושר מיקוח. את המשא ומתן מתחילים מיד לאחר יצירת הקשר הראשוני עם נציגי החברה ולפני שחותמים על חוזה או זיכרון דברים.

3. כדאי לקבל המלצות מתושבים מקומיים
המלצה מקומית היא הדרך הטובה ביותר לבחור הובלות בחיפה ובקריות או בכל אזור אחר. המלצה מקומית מתייחסת לרמת המקצועיות של המוביל, ליכולת שלו לעמוד בלוח הזמנים וכמובן למחיר ביחס למתחרים. המלצה מקומית של שכנים או בני משפחה גם בדרך כלל תהיה אובייקטיבית, כי היא לא מחויבת לאינטרסים של חברת ההובלות.

4. יש שירותים מיוחדים להובלות קטנות
מתכננים לעבור דירה עם כמות קטנה של מכשירי חשמל? צריכים להעביר רק את המקרר? אין סיבה שתשלמו מחיר יקר על הובלות בצפון. בררו על הובלות קטנות ותאמו שירות שעולה בקנה אחד עם הצרכים שלכם. הובלות מן הסוג הזה מתבצעות עם משאיות קטנות ועל ידי צוות מובילים מצומצם. אפשר להזמין את ההובלות בהתראה קצרה או לתאם אותן מראש.

5. אל תוותרו על ביטוח
חברת הובלות באזור חיפה והקריות צריכה להציע לכם פוליסת ביטוח מקיף. הפוליסה תעניק לכם פיצוי כספי במקרה שבו חלילה ייגרם נזק לציוד. אל תוותרו על הביטוח ובדקו האם עלותו מגולמת במחיר ההובלה. במידת הצורך תוכלו גם להשוות בין שירותי הובלות ולתת עדיפות לחברה עם פוליסת ביטוח.

באדיבות: הובלות אוראל – הובלות בחיפה

דילוג לתוכן