עוברים דירה ומשתדרגים לפרקט

מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת לשפר את איכות החיים ולהתקין ריצוף חדש. במאמר הבא נסביר על היתרונות של ריצוף עץ טבעי או סינתטי ונביא טיפים להתקנה נכונה לקראת המעבר

מעבר דירה הוא תהליך ארוך המגיע לשיאו רק לאחר שורה ארוכה של משימות בירוקרטיות, סידורים והוצאות כספיות. מצד שני, מעבר דירה גם יכול להיות הזדמנות מצוינת לשיפור איכות החיים. שיפוץ בדירה קיימת במהלך המגורים קשה מאוד בהשוואה לשדרוג דירה חדשה, המתבצע לפני המעבר וטרם ביצוע ההובלה או הגעת הציוד. אפשר להחליט על דירה להשכרה או מכירה, להגיע לביקור התרשמות ולתאם מול אנשי מקצוע עבודות ריצוף חדשות. עבודות אלו צפויות להשביח את ערך הנכס ולהבטיח מעבר נעים, מפנק וחלק אל הדירה.

משתלם לבצע עבודות ריצוף בדירה החדשה ולעבור לרצפת פרקט. כיום יש מגוון של פתרונות עץ טבעי או סינתטי העולים בקנה אחד עם הצרכים של בעלי הדירות. אפשר להתקין את הריצוף החדש כחלק משיפוץ כללי, להתמקד בחדרים מסוימים בלבד או לבצע תיקונים. התקנה של רצפה טרם מעבר הדירה משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא מיועדת עבור בני זוג צעירים, משפחות עם ילדים ועוד.

עוברים דירה ומשתדרגים לפרקט

היתרונות של פרקטים

השוואה בין רצפת פרקט לבין סוגים אחרים של ריצוף מעלה מספר נקודות מעניינות:

א. סוגים – יש מגוון רחב מאוד של סוגי עץ טבעי או סינתטי המתאימים בתור פתרון ריצוף. אפשר לבחור ריצוף עץ טבעי וליהנות מיתרונות של מראה אותנטי, עמידות לשנים רבות ובידוד מחום וקור. אפשרות אחרת היא להעדיף ריצוף למינציה במחיר נמוך, בהיצע גדול של צבעים ודוגמאות ועם תחזוקה נוחה ופשוטה.

ב. תהודה ותאורה – מעבר לבית חדש מחייב לעיתים קרובות התאמה של החלל לצרכי המשפחה או הדיירים. מהבחינה הזו מספק ריצוף עץ את הפתרון האולטימטיבי של תהודה ותאורה. גם עץ טבעי וגם עץ סינתטי מפזרים את גלי הקול והאור באופן ייחודי ושונה מכל חיפוי אחר.

ג. שחיקה – העמידות של רצפת עץ היא חלק בלתי נפרד מרשימת היתרונות שלו. לעומת אריחים, בטון או PVC, השחיקה של הרצפה היא מינימאלית וכתוצאה מתהליך הייצור של לוחות למינציה ניתן גם לשמור על הדוגמא המקורית לאורך זמן.

ד. תחזוקה – קל לנקות רצפת עץ טבעי או סינתטי. אפשר להתקין אותה אחרי שיפוץ כללי של הדירה החדשה ולפני המעבר, להזמין שירותי ניקיון כדי להבריק את המשטח ולהיכנס לבית חדש עם ריחות נעימים ואווירה משפחתית.

לסיכום, נסו להתייחס לתהליך מעבר הדירה בתור אירוע עם פוטנציאל דקורטיבי. השתמשו בתהליך המעבר ובעובדה שיש לכם זמן פנוי על מנת לבחור ריצוף מתאים. השוו בין ריצוף עץ טבעי או סינתטי ונסו להתרשם מדוגמאות שונות. בחרו את הריצוף המתאים לדירה החדשה ותיהנו מסיפוק אדיר.

דילוג לתוכן