10 טיפים למעבר דירה קל

במאמר הבא נציג 10 טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה בצורה קלה יותר, להבין מה כדאי לעשות מראש ובעיקר לזהות את הבעיות הצפויות כדי לטפל בהן היטב

  1. הקדישו זמן לבחירת חברת הובלות

אי אפשר לתת טיפים למעבר דירה בלי להזכיר את החשיבות של בחירת חברת הובלות. חברת הובלות היא הגורם החשוב ביותר עבור מעבר הדירה שלכם. השתמשו באתרי האינטרנט השונים, השוו בין מובילים ואל תתביישו לתאם פגישת היכרות לא מחייבת עם נציגי החברה.

  1. בררו על פוליסת ביטוח

פוליסת ביטוח לקראת הובלה יכולה לחסוך עבורכם הרבה עוגמת נפש. חברת הובלה מקצועית תגלם בהצעת המחיר פוליסת ביטוח מקיפה, גם עבור הארגזים והקרטונים וגם עבור החפצים האישיים ויקרי הערך.

  1. אספו ארגזים וקרטונים ברמה גבוהה

הצלחת המעבר תלויה בארגזים ובקרטונים אותם תאספו. תוכלו לחסוך זמן אם תרכשו קרטונים וארגזים חדשים ישירות דרך חברת הובלות או בחנויות עשה זאת בעצמך המפוזרות בכל רחבי הארץ.

  1. השקיעו באריזה של הציוד

אריזה נכונה של הציוד מתחילה בציוד שלא נמצא בשימוש, בבגדים עבים ובשמיכות ומסתיימת עם כלי זכוכית שבירים. השקיעו לפחות כמה ימים באריזה של הציוד וסמנו כל ארגז. זכרו גם את הפריקה בבית החדש והבטיחו מעבר דירה נוח ויעיל.

  1. בקשו עזרה מחברים או בני משפחה

חברים או בני משפחה יכולים לעזור רבות במהלך מעבר דירה. בקשו עזרה באריזה, בטיפול בציוד וגם בסידור של הדירה החדשה לקראת ההובלה.

  1. תאמו את לוח הזמנים

לוח זמנים הוא נושא קריטי להצלחת המעבר. המטרה היא לתאם לוח זמנים נוח ואידיאלי, שישאיר עבורכם מספיק זמן לאריזה, ניקיונות, פריקה וטיפול בבעיות בלתי צפויות. בנוסף, אל תשכחו את הנושא של תיאום טכנאי תקשורת עבור חיבור קו הטלפון, האינטרנט, הטלוויזיה וכן הלאה.

  1. נקו את הדירה החדשה והזמינו שירותי הדברה

הכי כיף להיכנס לדירה חדשה ונקייה שכבר עברה הדברה יסודית. נקו את הדירה בעצמכם או הזמינו שירות הכולל הדברה ותיהנו מכמה חודשים של שקט.

  1. קחו חופש מהעבודה או הלימודים

אל תתפשרו על יום חופש מהעבודה או הלימודים עבור מעבר הדירה. כולם מקבלים בהבנה חופש מן הסוג הזה היות והוא מתבקש. למעשה, בלתי אפשרי לעבור דירה מבלי להתרכז לחלוטין ברשימת המשימות המלוות את המהלך.

  1. הכינו את עצמכם מבחינה נפשית

יום המעבר הוא השלב הקשה ביותר של ההובלה ועליכם להכין את עצמכם מבחינה נפשית. התאזרו בסבלנות וזכרו כי תמיד יש תקלות לא צפויות איתן ניתן להתמודד רק בזמן אמת.

  1. נצלו את ההזדמנות כדי לשפר את איכות החיים

מעבר דירה הוא גם הזדמנות לשפר את איכות החיים. היפטרו מציוד ישן, רכשו ריהוט חדש והגשימו את כל החלומות שלכם.

דילוג לתוכן