10 טיפים להובלת משרדים

אם אתם מתכוננים להעביר את המשרדים שלכם למיקום חדש, אתם זקוקים להובלה עבור תכולת המשרד. לצורך הובלת משרדים יש לעשות תחקיר לפני שמחליטים על חברת ההובלה. כדי להצליח עם העברת המשרד בלי להיכנס ללחץ לפני כן, ולוויכוחים אין סופיים אחרי כן, מומלץ לעקוב אחר הטיפים הבאים הנוגעים להובלת משרדים מסוגים שונים:

1. חברה בעלת נסיון ומוניטין – אין להתפשר על חברות זולות ולא מקצועיות כשמדובר בהובלת משרדים. הציוד והאביזרים שלכם יותר מידי יקרים מכדי להפקיד אותם בידי חאפרים. חפשו חברות הובלה המתמחות בתחום זה ושיש להן מוניטין. קבלו המלצות אישיות מקולגות שכבר עשו זאת, ובהצלחה, עם חברת הובלה מקצועית ומיומנת.

2. פירוק הרכבה – יש להקפיד כי חברת ההובלה מספקת לכם שירותי פירוק והרכבה לכל סוגי הציוד שלכם, החל מריהוט משרדי הזקוק לכך וכלה בציוד מחשבים ואלקטרוניקה עדינים הזקוקים לפירוק והרכבה של אנשי מקצוע בלבד.

3. אריזה מקצועית – הובלת משרדים ועסקים שונים מצריכה אריזת כל התכולה באריזות ייעודיות ומוגנות. כאשר מדובר בחפצי היום יום כמו תכולת ארונות ומטבח ניתן להיעזר באריזות הסטנדרטיות של קרטונים, אבל כאשר מדובר באביזרים רגישים על חברת ההובלה לספק לכם אריזות מיוחדות ומרופדות נגד פגיעות עבור כל החפצים הללו.

הובלות

4. רישום מדוייק – על חברת האריזה, יחד עם הממונה על ההובלה מטעם המשרד, לערוך רישום מדוייק של כל מה שנארז ומוכן להובלה טרם העלאתם על המשאיות. רישום מדוייק מבטיח כי כל התכולה תגיע ליעדה, וכי לא ישכח או יעלם דבר.

5. תכנון מקדים – חשוב לעשות תכנון מקדים יחד עם מנהל הפרוייקט נטעם חברת ההובלה על מנת להחליט מה נארז ראשון ומה אחרון. זאת על מנת להגיע למקום החדש כאשר הדברים החשובים ירדו ראשונים מהמשאית ויתחילו לתפקד עבור המשרד, בעוד שהדברים הפחות חשובים ירדו לאחר מכן.

6. ציוד שינוע מתקדם – חשוב לבחור חברת הובלות המסוגלת לספק לכם מגוון רחב של רכבי משא ולא משאית אחת ויחידה. כמו כן על החברה להיות מסוגלת לעשות הובלות מנוף מקומות גבוהות על מנת לייעל את העבודה, ולהבטיח את שלמות התכולה בזמן העברתה למשאיות.

7. אספקת חומרי אריזה מראש – במרבית המשרדים נעשית אריזת המשרדים האישיים על ידי עובדי המשרד. לשם כך יש להקפיד כי חברת ההובלה מספקת לכם קרטונים וציוד אריזה נוסף מספיק זמן לפני יום ההובלה על מנת לאפשר לארוז את כל החפצים השונים במשרדי העובדים.

8. הסכם, ביטוח ואחריות – יש להקפיד על עריכת חוזה מפורט עם חברת ההובלה שיכלול את כל סעיפי הביטוח והאחריות שלה כלפי התכולה המועברת. במידה ומדובר באביזרים יקרים במיוחד, יש לציין זאת בפני מנהלי חברת ההובלה כדי להרחיב את פוליסת הביטוח לצרכים אלה. אין לעבוד עם חברת הובלה ללא הסכם חתום מראש, ביטוח ואחריות לכל התכולה.

9. עמידה בלוח זמנים – יש לוודא כי חברת ההובלה ידועה בעמידתה בלוחות זמנים, ובמיוחד כאשר מדובר בהעברה גדולה כאשר יש צורך ביותר ממשאית אחת.

10. שירות אדיב ומחיר סביר – חברות הובלה רבות מעניקות שירות אדיב וליווי צמוד לאורך כל הפרוייקט, וניתן למצוא חברות כאלה במחירים סבירים ובלי לוותר על המקצועיות.

המאמר בחסות אתר זוארץ – הובלות בחיפה

דילוג לתוכן