שירותי אחסנת דירה – למי השירות מתאים?

שירותי אחסנה במרכז מאפשרים לך לשים את כל החפצים שלך במקום מוגן וליהנות מאחסון בראש שקט. אם יש לך צורך לשים את החפצים שלך, הרהיטים ודברי הערך במקום מסודר, זה השירות עבורך. בעת בחירת מקום האחסון יהיה עלייך לשים לב לא רק למיקום של המחסן אלא גם לאיכות שלו, לגודל שלו ולאמצעי האבטחה במקום.

מתי יהיה לך צורך בשירותי אחסנה במרכז?

ישנם מצבים שונים בהם יהיה לך צורך למצוא פתרון של אחסנה במרכז וכל המקרים הבאים יכולים להיכלל בתוך אלו:

  • מעבר זמני – בתקופת שיפוץ הנכס ייתכן ויהיה עלייך למצוא פתרון לרהיטים והחפצים החשובים שלך כיוון שהם לא יעברו איתך למקום הזמני.
  • רילוקיישן – מעבר לחו"ל לשנים ספורות עם כוונה לחזור לא מחייב אותך למכור ולמסור את החפצים ואת הרהיטים – וגם לא לטוס עם כולם. שירותי אחסנה במרכז נועדו גם לאנשים שיוצאים לרילוקיישן.
  • צרכים עסקיים – יבואנים ועסקים שגדלים יכולים להזדקק לשירותי אחסנה. כמו כן גם ציירים ובעלי גלריות יוכלו להשתמש במחסנים כדי לשמור על האמנות שלהם.

המחסן המתאים עבורך

המחסן להשכרה אשר יתאים עבורך צריך להיות קודם כל בעל ייעוד ספציפי. הוא לא יכול להיות חלק מבית ולא מחסן שנמצא בשטח פרטי. שירותי אחסנה במרכז יהיו במבנים המיועדים בדיוק לצורך זה והמתחם כולו חייב להיות מוגן על ידי מערכת אבטחה שתגן על כל הציוד שלך, מערכת ספרינקלרים לכיבוי אש, מצלמות וכן גישה פרטית בלבד. כמו כן חשוב שהמחסן יתאים לכמות הציוד וגודל הציוד שיש לך.

אחסון נכון של החפצים שלך

שירותי אחסון תכולת דירה יוכלו לשמש אותך היטב אך כדאי להקפיד לשים את החפצים ודברי הערך במחסן בצורה הנכונה. כדאי לארוז נכון את החפצים בארגזים איכותיים (או שקיות איכותיות), לעטוף היטב את הרהיטים ולרוקן מים ממוצרי חשמל שיכולים להכילם (כמו מכונת כביסה או מקרר). מומלץ לבחור במקום שמספק פתרונות אחסון שהצוות שלו יוכל להנחות אותך על התהליך ושיוכל לתת לך שירותים מקיפים, בהם גם אריזה ושירותי הובלה מדירתך עד למחסן.

דילוג לתוכן