שילוט למשאיות הובלה

משאית ההובלה היא כלי העבודה החשוב ביותר של כל שירות הובלות, והיא מהווה למעשה את הדגל של החברה

שירות הובלות קם ונופל על משאית ההובלה שלו. משאית הובלה היא משאית גדולה, בעלת תא מטען גדול במיוחד שמתאים להובלה של כמויות גדולות של ציוד, ונועד לסייע ללקוחות החברה להעביר ולהעתיק את החיים שלהם מנקודה א' לנקודה ב'.

כל מי שעוסק בתחום ההובלות יודע לספר שכיום מדובר בענף תחרותי במיוחד, וחברות רבות בעולם ההובלות מציעות יותר ויותר שירותים במחירים ששוברים את השוק פעם אחר פעם. המצב הנוצר מכך הוא שלמרות הביקוש הגדול מאוד בשירותי הובלה, קשה מאוד להתבלט ולהראות את האיכות של שירות ההובלה שלנו כלפי חוץ, גם אם מדובר בשירות איכותי במיוחד.

גם אם אנחנו מחזיקים מובילים ברמה הגבוהה ביותר, מציעים מגוון רחב במיוחד של שירותים עבור הלקוחות שלנו ועושים כל שביכולתנו כדי להפוך את יום המעבר של הלקוחות שלנו ליום הנוח ביותר שניתן לבקש, כל עוד אנחנו לא מפרסמים את עצמנו ביעילות באה ברכה בבטלה. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא עם שלטים למשאיות ההובלה שלנו.

כיצד ניצור שלטים איכותיים עבור משאית ההובלה של חברת ההובלה שלנו? מהם הדגשים המקצועיים לשילוט איכותי מסוג זה?

• משאית ההובלה היא כאמור כלי העבודה הגדול והחשוב ביותר של שירות ההובלה, כשהיא זו שמובילה הלכה למעשה את כלל החפצים של הלקוח מנקודה א' לנקודה ב'. למעשה, משאית ההובלה יכולה להפוך בקלות רבה מאוד לכלי שיווקי, וכל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להתאים שלטים איכותיים עבור צדדיה החיצוניים והאחוריים של המשאית, שיהפכו אותה לשלט ולפרסומת עבור העסק שלנו.

המשאית עצמה היא כלי גדול מספיק בשביל שאיש לא יוכל להתעלם ממנו, במיוחד כאשר היא נעה ברחובות העיר. ומה יוצר מהשילוט על המשאית? האזרח הפשוט שרואה את המשאית חושב לעצמו, גם אם בצורה לא מודעת, שמדובר בוודאי בשירות הובלות איכותי במיוחד אם הוא ממתג את משאית ההובלה שלו, מבלי להבין שמדובר בשירות בסיסי למדי שכל אחד יכול להרשות לעצמו.

• הצורה שבה אנחנו צריכים ליצור את השילוט עבור המשאית שלנו היא באמצעות שירותים מובילים בתחום השילוט. שילוט למשאית יהיה בדרך כלל בצורה של מדבקות שאותן נדביק על דפנות ועל צדה האחורי של המשאית, כשחומרי הגלם בתחום זה יכולים להיות מגוונים אך בדרך כלל יהיה מדובר בחומרי גלם כמו שימשונית או חומרי גלם אחרים שיכולים להפוך לחלק בלתי נפרד מהמשאית ולהחזיק במצבם זה משך זמן רב מאוד.

משאית ההובלה שלנו יכולה להפוך ללא פחות משלט על גלגלים, פרסומת עירונית בתנועה
אסור לנו לזלזל בחשיבות של מיתוג משאית ההובלה של חברת ההובלה שלנו על ידי שלטים. השילוט הזה, גם אם הוא נראה בתחילה כהוצאה מיותרת, מתברר עד מהרה כפרסומת יעילה לא פחות משלט חוצות – ולעתים אף יותר, בשילוב עם עבודה איכותית של אנשי ההובלה עצמם.

דילוג לתוכן