שילוח בינלאומי של תכולת דירה

שוק התעסוקה הישראלי עובר שינויים רבים כל הזמן, שמושפעים כמובן גם מהתפתחות הכפר הגלובלי. יותר ויותר אנשים מוצאים תעסוקה מעבר לים בשנים האחרונות בהזדמנויות שונות. ישנם אנשים שמוצאים עבודה בחברה זרה בתחום עיסוקם ויש כאלו שנשלחים בשליחות מטעם מקום עבודתם בארץ. כמובן שישנם גם לא מעט סטודנטים שנוסעים להשלים לימודים בחו"ל וגם כן מעתיקים את מקום מגוריהם בעקבות כך.

מעבר לחו"ל לתקופה ארוכה או דרך קבע, מצריך תמיד מעבר דירה מסובך ומורכב. מעבר דירה ברילוקיישן אינו תהליך פשוט וכדאי מאוד לפנות לאנשי מקצוע מובילים שידעו לבצע את התהליך בצורה המקצועית ביותר. ההתארגנות לקראת הרילוקיישן מתחילה כמובן בביצוע מיון וסידור החפצים אותם רוצים להעביר למקום המגורים החדש ואחסון שאר החפצים, שנשארים בארץ. בשלב הבא יש לדאוג למשלוח החפצים ליעדם החדש. זה השלב הקריטי ביותר וכדאי להסתמך בו על שירותי שילוח בינלאומי מקצועיים.

שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי של תכולת דירה

משלוח תכולת דירה הוא גדול ומורכב ועשוי להכיל חפצים רגישים וחשובים במיוחד. לכן כדאי לשכור את שירותיה של חברת שילוח בינלאומי מקצועית, על מנת שתטפל במשלוח.

לשימוש בחברת שילוח בינלאומי יש יתרונות רבים.היא מבצעת שילוח בצורה מקצועית ויעילה, היא מציעה שירותי אריזה ואחסון והיא כמובן דואגת גם לביטוח התכולה הנשלחת, מה שהופך למאוד משמעותי כאשר מדובר על תכולת דירה שלמה.

חברת השילוח מטפלת גם בכל הנושא הבירוקרטי של ביצוע המשלוח, יציאתו מהארץ וקבלתו בארץ היעד והיא מכיר את כל החוקים והתקנות הבינלאומיים הנוגעים לנושא.

חברת מקצועית ואמינה תדע להמליץ במקרה כזה על שילוח ימי ולא תנסה לכוון אתכם רק לשילוח אווירי. שילוח אווירי הוא אמנם מהיר ביותר, אך עלותו גבוהה בהרבה ולא מומלץ להשתמש בו לביצוע משלוחים כל כך גדולים. הובלה דרך הים באמצעות שכירת מכולה היא זולה באופן משמעותי ובטוחה לא פחות. מחירי השילוח משתנים כמובן בהתאם לפרמטרים שונים כמו גודל המטען וארץ היעד, אך באופן כללי הובלה אווירית תמיד תהיה היקרה ביותר מבין האפשרויות הקיימות. טיפ חשוב להובלת תכולת דירה באמצעות מכולה- המחיר נקבע על פי המכולה ולא על פי הפריטים שבתוכה כך שגם אם היא אינה מלאה, יגבה עבורה תשלום מלא.מומלץ במקרה כזה לחפש שותף למכולה, למלא ואתה יחדיו ולחלוק בעלויות.

תהליך השילוח של תכולת הדירה יכול להימשך מספר שבועות ולכן חשוב מאוד להיערך בהתאם לקראת קבלתו. במידה ועדין לא נמצא מקום מגורי קבע לתקופת הרילוקיישן מומלץ לדחות את הגעת תכולת הדירה במספר שבועות כיוון שאחסון תכולה בחו"ל הוא יקר מאוד ולא משתלם. לכן כדאי לקבל את התכולה רק לאחר שהוסדר כבר מקום מגורי הקבע החדשים.

 

דילוג לתוכן