קרטונים למעבר דירה במרכז

את אריזות הקרטון כולנו מכירים ולרוב כשאנו צריכים אחת אנו הולכים לחפש ברחוב. יש מצבים שבהם לא תוכלו להסתמך על השכנים שקנו מקרר או טלוויזיה חדשים ותצטרכו לדאוג לקרטונים טובים, חזקים ורבים יותר, כמו למשל במעבר דירה. איך משיגים קרטונים למעבר דירה ואלו קרטונים יכולים להתאים?

כמות קרטונים גדולה למעבר דירה

מעבר דירה היא תקופה לא פשוטה והיא מציבה בתוכה כמה משימות שתצטרכו להתגבר עליהן. המשימה החשובה שמקדימה למעבר מוצלח היא אריזת הבית, וכאן תצטרכו קרטונים, הרבה קרטונים. קרטונים למעבר דירה יהיו אלו שיאפשרו לכם לעבור בצורה בטוחה ואתם תצטרכו לא מעט כאלו. אפילו בית קטן יחסית בן 2 חדרים יצטרך לכל הפחות עשרה קרטונים כדי להעביר את כל הבגדים והפריטים במטבח, בסלון, בחדר העבודה וכולה. איך משיגים אותם ואלו אנו צריכים?

קרטונים למעבר דירה

Young couple moving in into new apartment

כל מה שצריך לדעת על קרטונים למעבר דירה

  • הקרטונים שאתם צריכים למעבר דירה יכולים להירכש מחברת ההובלות או ממפעל קרטונים. מה ההבדל? ככל הנראה המחיר והנוחות, כאשר ממפעל תצטרכו לעבור תהליך מעט יותר ארוך ויכול להיות שהמחיר יהיה נמוך יותר.
  • שימו לב שקניית קרטונים תהיה משתלמת רק בכמויות גדולות במיוחד ולכן לא בטוח שזה יעלה לכם מעט כמו שאתם חושבים, כאשר כל קרטון יכול נוע במחיר שבין 2 ועד 7 שקלים בממוצע, תלוי בגודלו.
  • אם תבחרו בשירותי האריזה של חברת ההובלות הקרטונים יהיו כלולים במחיר. כך לא תצטרכו להתאים בעצמכם את הקרטונים ולא תצטרכו לדאוג שאתם קונים מעט או יותר מידי קרטונים ביחס למה שאתם צריכים.

אלו קרטונים נדרשים למעבר דירה?

כדי לעבור דירה בצורה נכונה ובטוחה עליכם לדאוג לקרטונים שמותאמים לגודל הפריטים ולסוגם. אם יש לכם פריטים גדולים כמו פוך, שמיכות או חפצים גדולים אחרים כמו מדפסת וצג מחשב, הם צריכים להיות בקרטונים גדולים. מוצרים קטנים לעולם יהיו בקרטונים קטנים כי כך הסיכוי שייפגעו נמוך יותר. כמו כן, עליכם לדאוג לקרטונים בגדלים מיוחדים שיתאימו להעברה של מסמכים או פוסטרים כי בקרטונים גדולים או בגודל שאינו הולם, הם עלולים להינזק משמעותית.

 

דילוג לתוכן