על השימושים הנפוצים ביותר בקופסאות קרטון משומשות

 

 

אין שום ספק שקופסאות הקרטון מקיפות את החיים שלנו. לעתים אנחנו מוצאים את עצמנו ממש עם ערימה של קופסאות קרטון משומשות, שלא ממש ברור לנו מה אנחנו יכולים לעשות איתן. מצד אחד נראה שאין להן שימוש. מצד שני, כשוחרי איכות הסביבה, אנחנו לא רוצים פשוט לזרוק ערימות של קרטון לפח – הרי עצים נכרתו למענם, ולא פעם קופסאות הקרטון נראות במצב טוב מאד. אז עולה השאלה, מה נוכל לעשות כדי לשמור על הסביבה? התשובה היא שיש לא מעט שימושים לקופסאות הקרטון המשומשות, ולהלן כמה הצעות מקוריות:

 

כך תשתמשו שוב בקופסאות הקרטון

  • אחסון לחפצים בבית – ראשית, אין שום ספק כי קופסאות קרטון שהן משומשות יכולות לשמש אתכם היטב לאחסון של כל מיני מוצרים בבית שלכם. אפשר להפוך אותן למשל לקופסאות לאחסון משחקים וצעצועים של הילדים שלכם – ואפילו לאחסון הצעצועים של חיות המחמד בבית. אפשרות אחרת היא להפוך אותן לארגזי האחסון של התרופות בבית, ארגזי אחסון לנעליים, ארגזי אחסון לעיתונים שאתם קוראים, וזה רק הקצה של ההצעות! נסו פשוט לחשוב מה דורש אחסון נוח לשליפה – ואנו בטוחים שתמצאו שימוש לחלק מהקופסאות.
  • משלוח של חבילות – כדאי תמיד לשמור בצד כמות מסוימת של קופסאות קרטון משומות, וזאת משום שבעתיד אפשר ותרצו לשלוח בחילה מסוימת – זו יכולה להיות חבילה לאדם או חבר, ללקוח שלכם, לשותף בחו"ל, או בכל נסיבות אחרות. כדי לשלוח בחילה אתם זקוקים כמובן לקופסת קרטון איכותית – וכעת יהיה לכם תמיד מלאי נוח של קופסאות שתוכלו לשלוח בעזרתו חבילות.
  • נוח למעבר דירה בעתיד – גם אם המלאי של קופסאות הקרטון המשומשות שלכם הוא עקב מעבר דירה, כדאי לשמור אותו אם ברור לכם שבשנה הקרובה אתם שוב תעברו דירה. כך לא תצטרכו שוב לחפש קופסאות קרטון או לפנות למובילים, אלא תוכלו להתחיל לארוז כמה שיותר מהר עם מלאי הקופסאות שלכם.

 

פשוט נוח שזה שם

אין שום ספק שברגע שיש לכם מלאי קבוע של קופסאות משומשות מקרטון, החיים הופכים להיות הרבה יותר נוחים. הן גם לא תופסות מקום רב במצב שבו הן מפורקות, ואפשר למקם אותן מעל לאחד הארונות, עד שתשתמשו בהן שוב.

דילוג לתוכן