מעוניינים לבצע הובלת מכונת כביסה?

יש מקרים שבהם אתם תרצו לבצע הובלה עבור דירה שלמה או עבור משרד שלם. במקרים הללו אין כלל התלבטות – אתם יוצרים קשר עם חברת הובלות, מבקשים לקבל הצעת מחיר עבור ההובלה של הפריטים השונים, ובסוף בוחרים בחברה הטובה ביותר. עם זאת, יש גם מקרים אחרים. ניקח למשל מצב שבו אתם מעבירים דירה קטנה יחסית, ואין לכם הרבה ציוד, כך שנראה לכם שאתם תבצעו את הובלה בעצמכם. אבל יש דבר אחד שלא חשבתם עליו – איך תובילו את מכונת הכביסה שלכם? מצד אחד, אתם לא יכולים לבצע הובלת מכונת כביסה בעצמכם – מדובר על מכשיר גדול, כבד ועם זאת גם עדין. מהצד השני – האם אפשר ליצור קשר עם חברת הובלות, רק בכדי להוביל את חברת הכביסה שלכם? התשובה היא שבהחלט כן!

148794874

אז איך מוצאים חברה מתאימה?

  • התמחות בהובלות קטנות – ראשית, כדי לבצע סינון ראשוני בין עשרות חברות ההובלות השונות, עליכם להתמקד בחברות שמתמחות בהובלות קטנות. בסופו של יום, אם אתם צריכים רק שירות של הובלת מכונת כביסה, אזי אתם לא צריכים חברה שתשלח משאית ענק ושמונה אנשי הובלות. אתם זקוקים לחברה שיש לה טנדר שמתאים להובלות קטנות, ו 2-3 אנשים שיבצעו את ההובלה ולא יותר מכך. לכן, סננו וחפשו לפני הכל את החברה שתוכל להעניק לכם את השירות הנ"ל.
  • הצעת מחיר נוחה – אין ספק שהרתיעה המרכזית של אנשים מיצירת קשר עם חברת הובלות, במידה והם רוצים לבצע רק הובלת מכונת כביסה הוא מהעלות של ההובלה. אנשים חוששים מכך שהם יצטרכו להיפרד ממאות שקלים, בכדי להוביל בסך הכל מוצר אחד. חשוב מאד לבחור חברה שתיתן לכם הצעת מחיר הוגנת, שכן אמנם מכונת הכביסה היא גדולה וכבדה – אבל מדובר בסך הכל על מוצר אחד בלבד. מבחינה זו אין לכם מה לחשוש, שכן יש היום חברות שיציעו לכם מחיר הוגן עבור ההובלה הקטנה.
  • שמירה על המכונה – למרות שמדובר רק על מוצר אחד, הרי שהוא יקר ערך. מכונת הכביסה היא מוצר שימושי מאד ובסיסי במיוחד, ועם זאת מדובר גם על מכונה רגישה מאד. אתם לא רוצים לקרוא לטכנאי אחרי ההובלה, שיבדוק איזה חלק חסר או יצא מהמקום. לכן, חשוב לבחור בחברת הובלות שיש לה ניסיון בהובלה של מכשירים עדינים כמו מכונות כביסה, והם ירימו ויניחו את המכונה בעדינות המתבקשת, למרות המשקל הכבד.

אפשר למצוא בקלות

תתפלאו לגלות, אבל כיום יש לא מעט חברות הובלות, אשר יכולות לתת לכם שירות של הובלת מכונת כביסה, בין אם מדובר על הובלה יחידה, ובין אם יש לכם עוד מספר פריטים שתרצו להוביל ביחד איתה. מכל מקום, כשאתם יוצרים קשר עם חברת הובלות, חשוב מאד ציין כי מכונת הכביסה היא הפריט היחידי או המרכזי אשר יש צורך להוביל, ובהתאם לכך בקשו לקבל הצעת מחיר הוגנת.

דילוג לתוכן