מנוף הרמה – הפתרון המושלם להעברת ציוד מגובה

העברת ציוד ממקומות גבוהים עשויה להיות מלווה בלא מעט תקלות. בעבר נהוג היה להשתמש בצוות אנושי על מנת להוריד את הציוד, להעמיס אותו על גבי משאיות, ולהעבירו אל היעד. יחד עם זאת, כיום ידוע כי השיטה הזו מביאה לבזבוז של זמן וכסף. העברת ציוד מגובה מחייבת נקיטת אמצעי בטיחות, ואינה משאירה מקום לספק לגבי החשיבות של מנוף הרמה.
מנוף הרמה מספק מענה מושלם לכל סוגי הציוד הדורשים העברה בגובה. מנוף מגיע עד לגובה של 15 מקומות, שהוא שווה ערך ל-48 מטר. המנוף יכול להחזיק 400 ק"ג, ולכן אידיאלי להעברת ציוד כמו ארגזים, מכשירי חשמל, רהיטים ועוד. את סולם המנוף מחברים במהירות למרפסת או לסלון, וכך מונעים נפילות או סכנות לעוברי אורח. נציגי חברת ההובלות מגיעים מראש אל בית הלקוח או המשרד על מנת לבדוק מה האופציה הנכונה והבטוחה ביותר עבור העברת ציוד מגובה, ממליצים על דרכי פעולה, ומגייסים את אנשי המקצוע המתאימים.

היתרונות של מנוף בעת העברת ציוד מגובה

מנוף הרמה חוסך זמן ומייעל את העבודה בצורה משמעותית. על מנת לבחור חברה אשר יודעת להפעיל מנוף כזה כדאי לבדוק את הפרמטרים הבאים:
א. ביטוח – חברה אשר משתמשת במנוף הרמה חייבת להציג פוליסת ביטוח מקיפה. הביטוח מכסה את התכולה ונועד לצורך הגנה על העובדים.

ב. ניסיון – הפעלת מנוף היא פעולה מורכבת הדורשת ניסיון ומקצועיות. על החברה להכשיר נהגים מתאימים עבור העבודה, לפקח על כללי הבטיחות, ולוודא כי הכל מתבצע בהתאם לתכניות.

ג. שירות ויחסי אנוש – מי שמחפש אחר פתרונות להעברת ציוד מגובה זקוק לזמינות מלאה מצד החברה המבצעת. השירות של החברה נמדד לא רק על פי הגובה של המנוף או המחיר, אלא גם על סמך יחסי האנוש.

מנוף הרמה

איזה ציוד אפשר להעביר עם מנוף?

שירותי העברת ציוד מגובה מתאימים עבור ציוד כגון:
– תכולת דירה
– רהיטים
– פסנתרים
– מזגנים
– דודי שמש
– חומרי בניין
– לוחות גבס
– זכוכיות
– קורות
כפי שניתן לראות, הלקוחות אשר פונים אל חברות מקצועיות לצורך שירותי העברת ציוד מגובה כוללים את המגזר הפרטי, העסקי והציבורי. בעוד במגזר הפרטי הדגש הוא על שירותי העברת ציוד מגובה בעת מעבר דירה, במגזר העסקי נהוג למצוא את המנופים בעיקר באתרי בנייה. מעבר לכך, במגזר הציבורי משתמשים במנופים לצורך העברת ציוד בין מוסדות וארגונים.
לסיכום, לא כדאי להתחייב לעבודות מהסוג של העברת ציוד מגובה לפני שבוחנים את האפשרות של הזמנת מנוף. באמצעות מנוף הרמה ניתן לבצע שורה ארוכה של משימות תוך הקפדה על כללי הבטיחות. מבחינת מחיר, משתלם יותר לפנות אל חברה המתמחה בשירותי מנוף, מאשר לנסות ולבצע העברה באמצעות גורמים חסרי ניסיון.

 

דילוג לתוכן