מה מיוחד בהובלות בחיפה והקריות

כשאנו אורזים את כל עולמנו ועוברים דירה, הדבר האחרון שנרצה הם סיבוכים מיותרים. למרות הרצון לעבור למטרופולין של הצפון, הובלות בחיפה והקריות יכולות להסתבך ולכן חשוב לבחור את חברת ההובלות בצורה נכונה.

    By Zvi Roger  CCBY 3.0

הכירו את ההובלות שמסתבכות

מעבר דירה אינו פשוט באף מקרה ולמרות שמדובר בתקופה לא פשוטה גם כשהיא עוברת באופן חלק, בחלק מהמקרים יש בעיות שמתקילות את ההובלה ממנה לעבור בשלום. פני שטח קשים, ציוד שביר ועדין שדורש הובלות מיוחדות ועוד סיבות רבות שיהפכו את ההובלה לבעייתית דורשות חברת הובלות מקצועית שמציעה גם שימוש בשירותי מנוף מכול שירותיה. הובלות בחיפה והקריות ידועות כבעיות לא פשוטות בכלל בגלל שפני השטח אינם ידידותיים לכלי רכב גדולים כמו משאיות ולעתים יש סמטאות ורחובות שדורשות הובלות ארוכות הרבה יותר.

מה מיוחד בהובלות בחיפה והקריות?

  • אחד הדברים שמאפיינים את אזור חיפה והקריות הם הרחובות הצרים. בעוד יש מקומות רחבים מאוד, בעיקר השכונות החדשות, יש מקומות צרים מאוד שהובלה לשם נראית כבלתי אפשרית. לא רק שהמשאית לא יכולה להיכנס אל האזורים האלו וכך ההובלה מתארכת משמעותית, יש סיכוי גדול יותר לפגיעה בחלק מהחפצים.

 

  • דבר שמאפיין את העיר חיפה היא העובדה שהיא נמצאת על הר. הובלות בחיפה והקריות יכולות להיות מסובכות מאוד עם מעבר לשכונות שממקומות ברכס הכרמל בגלל כמה סיבות. ראשית, גם ככה מדובר במשאית כבדה מאוד ועם ציוד של דירה שלמה היא נעשית כבדה עוד יותר, ועליות קשות זה הדבר האחרון שהיא צריכה וגם נהג מנוסה צריך לסמוך על הצוות שיקבע את הציוד נכון. שנית, פני השטח סבוכים ולא תמיד פשוט להגיע עד לפתח הכניסה לבניין או לבית.

בניינים ישנים שמקשים על ההובלה

למרות שתנופת הבנייה לא פסחה על האזור שהולך ומתפתח עם השנים, הובלות בחיפה והקריות מציבות אתגרים קשים גם ברמת ההובלה בתוך הבניין. לא בכל בניין יש מעלית ולמרות תמ"א 38 ניתן לראות כיצד הובלה פשוטה לקומה רביעית יכולה לארוך זמן רב בסחיבה ידנית ועם מרפסת או חלון שלא תמיד מתאים להובלת מנוף.

 

דילוג לתוכן