מהם היתרונות של מנוף להעברת דירה?

כיום אנו מוצאים כי יש חברות הובלה רבות, אשר משתמשות במנוף מיוחד, אשר מאפשר להם לשכלל ולשפר את השירות שלהן. בעצם, השימוש הרווח כיום במנופים אשר משמשים להעברת דירות הפך להיות כמעט מובן מאליו. עם זאת, חשוב מאד להבין מהם היתרונות הספציפיים בשימוש של מנוף להעברת דירה. אחרי הכל, יש סוגים רבים מאד של דירות, ויש סוגים רבים מאד של פריטים הזקוקים להובלה. אז באילו מקרים המנוף יוכל לעזור? והאם הוא יוכל לסייע גם לכם? בואו נראה את כל המצבים בהם המנוף יכול לסייע, וכך נבין את יתרונותיו המיוחדים.

146913169

המקרים שבהם המנוף מסייע

  • חפצים גדולים מאד – יש מקרים שבהם אתם תרצו להעביר לדירה החדשה שלכם חפצים שהם גדולים במיוחד. מדובר על חפצים אשר אי אפשר להעביר דרך דלת הכניסה שלכם, וגם לא ניתן לפרק באמצעות שירותי נגרות. במקרים הללו, הפתרון הקלאסי הוא לעשות שימוש במנוף. מנוף להעברת דירה יוכל להוציא את הפריט הכבד דרך החלון המרכזי בדירתכם, ומשם הפריט ירד בזהירות אל משאיות ההובלה של החברה, וכמובן שאם יהיה צורך בדירה החדשה להעלות אותו עם מנוף – הדבר ייעשה בהתאם.
  • לחסוך שירותי פירוק והרכבה – יש מקרים שבהם מדובר על פריט גדול מאד, אך כזה שניתן לפרק אותו. גם במקרים הללו, יש אנשים שמעדיפים להיעזר במנוף. יש לכך יתרונות רבים, שכן פירוק של רהיט והרכבתו לוקח זמן רב יותר, מה גם שלא תמיד אתם תרצו שאדם זר (שהוא אמנם נגר מיומן, ובכל זאת) יגע בריהוט העדין והיוקרתי שלכם, ולכן המנוף יכול להיות תחליף מעולה.
  • קומה גבוהה ללא מעלית – יש מצבים שבהם מנוף להעברת דירה יוכל לסייע לכם, גם אם לא מדובר בהכרח על פריטים כבדים וגדולים במיוחד. אם למשל אתם גרים בקומה חמישית או שישית בבניין שאין בו מעלית – הרי שמלאכת ההובלה עלולה לקחת זמן רב מידי, מה גם שאתם לא רוצים שהחפצים יטולטלו שוב ושוב. במקום זה, מנוף יוכל להוריד חלק גדול מהארגזים בבת אחת, והתהליך יהיה הרבה יותר מהיר ויעיל.
  • מעלית קטנה מידי – יש מצבים שבהם הפריטים אמנם יכולים לעבור את הדלת, אך לא ניתן להכניס אותן לתוך המעלית, שהנפח שלה הוא קטן מידי. ברור שאם אתם גרים בקומה ה – 12 והפריט לא נכנס למעלית – הובלה באמצעות מנוף היא הפתרון המתבקש.

פועל בשני הכיוונים

אמנם לרוב נהוג לציין את היתרונות של מנוף להעברת דירה בעיקר בכל מה שנוגע להוצאת הפריטים מהדירה, אך חשוב לזכור שהדבר פועל גם בכיוון ההפוך. לעתים אתם תעברו לדירה שבה תהיה בעיה להכניס את הפריטים הגדולים או הרבים לקומות העליונות, ולכן יש לקחת בחשבון את הפעלת המנוף גם בשלב הנ"ל. כך תוכלו ליהנות מהובלה מהירה מצד אחד, אך כזו שתשמור על הפריטים שלכם שלמים לגמרי מהצד השני.

דילוג לתוכן