מהי הדרך הכי טובה לשמור על מזרונים במעבר דירה?

כאשר אנחנו עוברים דירה נרצה לשמור היטב על המזרון שלנו.
לרוב מזרון הינו פריט יקר לליבנו, הוא מלווה אותנו בשעות הכי יפות, בין אם בשינה או במנוחה מול הטלוויזיה או בזמן איכות עם בני הזוג. לכן, בזמן מעבר דירה נרצה לשמור טוב על המזרונים שלנו כדי שלא ייהרסו או יישחקו. ניתן לעשות זאת בקלות על ידי טיפול נכון ואריזה איכותית של המזרון.

על מה חשוב להקפיד בהעברת מזרונים ?

• אריזה – לקראת המעבר יש לדאוג לאריזה וציפוי של המזרונים. יש לעטוף את המזרונים בכיסוי פלסטיק אשר יגן עליהם מלכלוך, כתמים ופגיעות נוספות.

• הובלה מרווחת – בזמן ההובלה יש לאפשר למזרונים להישאר בנפחם המלא והמקורי. כלומר, כדי להימנע משחיקת הקפיצים או עיוות צורת המזרון, חשוב להקפיד לא להניח חפצים כבדים על מזרונים. במידה וברשותכם מספר מזרונים אשר עוברים אתכם דירה כדאי להניח אותם אחד על גבי השני כי בצורה כזו תוכלו לשמור על צורתם ועל הקפיצים שלהם. כמו כן, ניתן להשאיר את המזרון התחתון על בסיס המיטה כך שהבסיס יגן על תחתית המזרון. במידה ואתם צריכים לקשור את המזרון לגג של רכב עשו זאת בעדינות. מצד אחד קשרו את המזרון חזק ובצורה בטיחותית, ומצד שני אל תקשרו חזק מדי כדי שהמזרון לא יאבד את צורתו המקורית.

כדי לשמור טוב על המזרון שלכם כדאי שתפקחו על תהליך המעבר

במקרים רבים מובילים עושים את העבודה מהר כדי להספיק כמה שיותר והם לא תמיד ישימו לב לכל פרט קטן. מזרון נתפס כחפץ אשר לא יכול להיפגע בקלות ולכן לא בטוח שיטפלו בו כראוי. לכן, מומלץ שתפקחו על תהליך ההובלה כדי לשמור על שלמות המזרונים שלכם.

דילוג לתוכן