מדוע מקפידים על אחסנת רכב יוקרה במחסנים להשכרה?

אם תגיעו אל מחסנים להשכרה אשר מציעים שירותי אחסון לרכבים, תופתעו לגלות שחלק ניכר מהלקוחות הם אנשים שיש בבעלותם רכבי יוקרה, או שהם מספקים שירותי השכרת רכב יוקרה, או שהם בעצמם אלו ששוכרים את רכב היוקרה. איך אפשר להסביר את הצורך בשירותי אחסון דווקא לרכבי יוקרה? כשחושבים על כך לעומק – מדובר דווקא על הצעד המתבקש והנבון ביותר, בפרט אם מדובר על תקופת זמן שבה אתם לא תהיו בקרבת הרכב.

להבין את הצורך באחסון איכותי

  • ההיעדרות שלכם – אנשים פונים לשירותי האחסון כאשר הם עומדים לרוב להיעדר לתקופה מסוימת מהארץ ולכן הרכב לא יהיה לידם. לעתים אף מדובר על שהות בתוך הארץ אבל באזור אחר כשהם לוקחים רכב אחר (לעתים הם אף פונים לשירות של השכרת רכב יוקרה, על מנת לנהוג ברכב יוקרה אחר). כך או כך, נוצר מצב שבו הרכב לא נמצא לידם, וזה בבחינת פרצה קוראת לגנב. הפורצים שמים את עיניהם על רכבי היוקרה, וקל מאד לפרוץ לחניה פרטית לאל כל שמירה או השגחה – ולכן יש צורך במחסנים המיוחדים.
  • שומרים על הרכבים – הסיבה המרכזית שבגינה כדאי מאד לאחסן רכבי יוקרה במחסנים, היא השמירה הנרחבת שיש עליהם. שי הקפדה ברורה בשמירה על כל רכבי היוקרה ללא יוצא מן הכלל – בין אם מדובר על רכבים שמוצעים בעסקאות של השכרת רכב יוקרה, ובין אם אלו רכבים שהם בבעלות פרטית של אנשים. השמירה היא גם עם אמצעים אלקטרוניים כמו מצלמות, וכן שמירה אנושית על המחסן. הדבר מבטיח הרחקה של גורמים עוינים מן המקום.
  • יודעים איפה הרכב נמצא – הצבת רכב היוקרה במחסן אף מאפשרת לכם להיות בטוחים שקרוביכם לא נוגעים ברכב בהיעדרכם. כבר היו תופעות של בני נוער שהוציאו את רכב היוקרה של הוריהם ל"סיבוב" כשההורים שהו בחו"ל. בעזרת המחסנים, תוכלו להיות בטוחים שאין לאף אחד גישה אליהם – למעט אתם בעצמכם.

תעודת הביטוח שלכם לכל מצב

אל תשכחו שרכב יוקרה הוא לא משהו שכדאי לקחת עליו סיכון. בעזרת שירותי האחסון, תדעו תמיד איפה הרכב נמצא ומה מצבו – ותתפנו לעיסוקיכם בשקט נפשי.

באדיבות – מחסני סנטורי מחסנים להשכרה באזור ירושלים.

 

דילוג לתוכן