לפני שעוברים לבית החדש – מדבירים!

מתכננים לעבור לבית חדש מקבלן או לבית שקניתם מאדם פרטי? כדאי שתביאו בחשבון את היתרונות של הדברת מזיקים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא

הדברה היא חלק בלתי נפרד מהיערכות לקראת מעבר דירה. על אף ההתרגשות המלווה את המעבר, לא כדאי לבצע אותה לפני הדברת מזיקים יסודית. ההדברה נדרשת גם בבתים חדשים שנרכשים ישירות דרך קבלן, וגם בבתים שאותם קונים מאדם פרטי.

הדברה היא הדרך היחידה למנוע הופעת מזיקים, חרקים, מעופפים וחיות נוספות. ההדברה חיונית בקרב משפחות עם ילדים אך היא מתאימה גם לבני זוג צעירים ולסטודנטים. את ההדברה יש לבצע בעזרת מעורבות של אנשי מקצוע המכירים את התחום ובקיאים בשיטות השונות.

טיפים להזמנת הדברת מזיקים בבית החדש

הדברת מזיקים מתבצעת לכל אורך השנה אולם אם מחליטים להזמין אותה לפני מעבר דירה יש להקפיד על מספר כללי מפתח:

א. תיאום לוח זמנים – מעבר דירה דורש תיאום מדויק של לוח זמנים מול גורמים שונים. הגורמים העיקריים המעורבים

לפני שעוברים לבית החדש - הדברת מזיקים

לפני שעוברים לבית החדש – הדברת מזיקים

בתהליך הם חברת הובלות, נציגי חברות תקשורת שאמורים להתקין תשתית והמדביר עצמו. עדיף לבצע את ההדברה לפני ההובלה וכך לנצל את החלל הפנוי על מנת להגיע גם למקומות הנסתרים ביותר.

ב. אוורור וניקיון – היתרון הגדול של הדברה לפני מעבר לבית חדש הוא שניתן עוד להספיק לנקות אותו. כך עוברים לבית מודבר, נקי ומבריק ופורקים את הציוד מתוך הארגזים ישר לארונות. מצד שני, חשוב לברר מול המדביר כמה זמן צריך לאוורר את הבית והאם יש הנחיות ספציפיות עבור ילדים, תינוקות או חיות מחמד.

ג. שיטת הדברה – יש שיטות רבות לבצע הדברה בבית חדש. השיטה המסורתית היא פיזור חומרים כימיים ורעילים, בעוד השיטה המתקדמת מבוססת על ניצול היתרונות של חומרים אקולוגיים. מבחינת הלקוח, הדגש צריך להיות על הדברה שתטפל במוקד הבעיה ולא רק בסימפטומים. אין טעם לבזבז זמן וכסף על הדברה שטחית שלא תחשוף את נקודות הדגירה של החרקים או תגרום לכך שהם יופיעו בעתיד שוב.

איך חוסכים בהוצאות על הדברת מזיקים?

אפשר לחסוך בהוצאות על שירותי הדברה בבית החדש אם משווים בין אנשי מקצוע. כדאי לקבל הצעות מחיר שונות, להיעזר בטיפים המופיעים באתרי האינטרנט ולתאם פגישת היכרות לא מחייבת. עלות ההדברה נקבעת לפי גודל החלל ומספר החדרים בבית. טווח המחירים הממוצע עומד על כמה מאות שקלים בלבד, אך יש מדבירים שגובים תוספת עבור מרפסות, גינות, גגות וכן הלאה. במידה ועוברים לדירה חדשה בבניין משותף, אפשר לבצע הדברה גם בכניסה ובחדר המדרגות.

השקיעו זמן ומשאבים בביצוע הדברת מזיקים בדירות חדשות. שירותי הדברה לא יאכזבו אתכם ויקלו על מעבר הדירה גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

דילוג לתוכן