לפני שעוברים לבית החדש בודקים את החשמל

מערכת החשמל היא ככל הנראה המערכת החשובה ביותר בבית שלנו, ובכדי להבין זאת כל שצריך לעשות הוא לחוות הפסקת חשמל

נסו לחשוב על החיים שלנו ללא חשמל. החברה המודרנית שבה אנחנו חיים היא חברה שתלויה באופן כמעט מוחלט במערכות חשמליות לחלוטין – החל בחלקים בסיסיים של החיים שלנו כמו הכנה של אוכל ושמירה עליו מקורר, ועד צרכים של פנאי – מחשבים, טלוויזיה, טלפונים סלולאריים וכדומה. בשביל כל המערכות המרכיבות את חיי היום יום שלנו אנחנו צורכים חשמל, ולכן מערכת החשמל בבית שלנו היא ככל הנראה המערכת החשובה ביותר של הבית שלנו.

יתרה מכך, בשביל להבין עד כמה מדובר במערכת קריטית ורגישה שבה אנחנו תלויים לחלוטין, כל מה שצריך לעשות הוא לחוות הפסקת חשמל – אירוע שיכול להיות מתסכל מאוד אפילו אם מדובר בהפסקה קצרה של לא יותר מכמה דקות. בשביל להבטיח את איכותה של מערכת החשמל שלנו כאשר אנחנו עוברים לבית חדש, הדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לעשות הוא להזמין חשמלאי מקצועי שיבדוק את מערכת החשמל עבורנו. נבין בדיוק מדוע.

בשביל למנוע מעצמנו תקלות ובעיות בכניסה לבית חדש, יש להזמין חשמלאי שיבצע בדיקה מקיפה של מערכת החשמל לפני הכניסה לבית החדש

  • כאמור, המרכיב הראשון של חשיבות הבדיקה החשמלית בבית חדש הוא התלות שלנו במערכת החשמל. המרכיב השני הוא הרגישות היחסית של מערכות בבתים חדשים אליהם אנחנו עוברים. יותר מדי פעמים אנחנו שומעים על בתים חדשים שזה עתה נבנו, והתשתיות שבהם נבנו בצורה לא איכותית שגורמת לתקלות רבות.445_300x300 הפועל היוצא של המצב הזה הוא מצער, שכן גם אם האחריות היא של הקבלן (והיא אכן שלו), עד שהמצב יתוקן ויבוא לציון גואל אנחנו יכולים לחוות חודשים ארוכים של תקלות חוזרות ונשנות במערכת החשמל שלנו.בדיקה של חשמלאי עוד לפני שאנחנו נכנסים לבית החדש חוסכת מאתנו את המצב הזה, כשאנחנו מאתרים תקלות בתשתית ובבנייה של מערכת החשמל ועומדים על תיקונן עוד לפני שאנחנו מאכלסים את הבית ומבצעים את המעבר שהוא בלתי הפיך.
  • גם כאשר אנחנו עוברים לדירה או לבית שהיו בהם דיירים קודמים, בדיקה חשמלית איכותית היא תנאי בסיסי למעבר. הסיבה לכך, גם כאן, היא בכך שתקלות במערכת החשמל שלא תלויות בנו צריכות להיות מטופלות לפני שאנחנו נכנסים לבית. אם הדייר הקודם הוא זה שגרם לתקלות, הרי שבאחריותו (או באחריות בעל הבית בנכס שכור) לדאוג לטיפול בתקלות אלה עוד לפני שאנחנו נכנסים לבית ונשארים חסרי אונים.

בדיקה חשמלית מקיפה צריכה להפוך לחלק בסיסי מכל תהליך מעבר דירה

בדיקת חשמלאי איכותית שמצביעה על תקלות אפשריות או על תקינות היא לא הוצאה משמעותית כל כך, ואילו ההשפעה של הבדיקה היא מרחיקת לכת. אנחנו קוראים לכם – תחסכו מעצמכם את כאב הראש, תדאגו לבדיקת חשמל עוד לפני שאתם עוברים דירה, בוודאי כשמדובר בבית חדש.

דילוג לתוכן