כל מה שצריך לדעת על הובלות דירה

Delivery Man Holding Packages

המעבר לדירה צריך מן הסתם להביא איתו גם הובלה של כל החפצים והתכולה שיש בדירה הישנה שלכם. אין ספק שהתהליך של הובלות דירה עלול להיות מאתגר בחלק מהמקרים, אם לא מתכוננים אליו כראוי. אולם, כל עוד מקפידים על כמה כללים וממשים מספר טיפים, אתם תוכלו להפוך את ההובלה לפשוטה מאד!
לכן כדי שהמעבר יהיה פשוט ונוח, החלטנו לחלוק עמכם מספר טיפים, שבאמת יקלו על החיים שלכם באופן משמעותי.

הטיפים להובלה פשוטה ונוחה

  • לתכנן זמן מראש – קודם כל, הובלות דירה שיהיו איכותיות דורשות מכם זמן.
    מה זה אומר? שאתם צריכים להקדיש זמן לאריזה נכונה וחכמה של כל הפריטים, זמן כדי להשוות בין חברות ההובלה השונות ובקיצור – להתייחס לעניין בכובד הראש הראוי, כדי שתוכלו לקבל את כל ההחלטות החכמות בצורה רגועה, בלי שאתם תילחצו משום שיום המעבר קרב ובא.
  • עם מי עוברים?  בעקרון כשאתם שוקלים איך לעבור, אפשר שתפנו לחברת הובלות דירה ואפשר שתחשבו להעביר הכל בעצמכם. העברה עצמאית מומלצת בעיקר אם יש לכם מעט פריטים להעביר ושום דבר מהם לא כבד (למשל אם אתם עוברים לדירה שממילא כבר יש בה מקרר, תנור וכיו"ב). במקרים אחרים, תמיד כדאי לפנות לחברת הובלות ולו רק בכדי לעשות הובלה קטנה שתאפשר לכם להעביר את הכל בצורה מוצלחת.
  • לשים לב לביטוח – כשאתם בוחרים בחברת הובלות דירה שימו לב שהיא גם מבטחת את כל החפצים שהיא מובילה. הביטוח אמור לפעול מהרגע שהמובילים נוגעים בארגזים ובחפצים שלכם – ועד שהם מניחים אותם בדירה החדשה.

להשקיע ולהצליח בסוף

שימו לב שהובלה איכותית של הדירה היא לא עניין של מה בכך, ואי אפשר פשוט לבחור בחברה הראשונה שתשימו לב אליה. הקדישו בכל זאת את הזמן הראוי, השוו בין כמה חברות הובלה שונות וראו מה הן מציעות לכם, וכך ההובלה תהיה הרבה יותר פשוטה.

נכתב באדיבות – איתי שירותי הובלה ולוגיסטיקה

דילוג לתוכן