כל המידע על השירות של הובלת מכולות למגורים

אנו רואים כיום שימוש מגוון יותר ויותר במכולות. אם בעבר המכולות שמשו בעיקר לצורך אחסון, הרי שהיום אפשר למצוא גם מכולות רבות אשר משמשות למגורים של ממש. מי שמשתמשים במכולות הללו הם גורמים רבים ומגוונים – החל בצבא אשר דואג למגורים שונים עבור חייליו, דרך ציבור המתיישבים באזור יהודה ושומרון שעושה שימוש רחב מאד במכולות מגורים, וגם אנשים אשר מעוניינים לבנות את ביתם בשיטת הבניה הקלה. מעבר ליתרונות והתכונות שמיוחדות במכולות המגורים, צריך לזכור שבניגוד לשיטות בניה אחרות – כאן יש צורך שמישהו יוביל אותם למקום יעדן. אז איך בעצם מקבלים את השירות של הובלת מכולות, איך מבצעים אותו בצורה טובה, ואיזה דברים חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים את החברה שתבצע את ההובלה?

כך תתכנו את ההובלה היטב

מרחק – זכרו שלעתים, יש צורך להוביל את המכולה בכל הארץ. זה אולי נשמע לכם כמו דבר מובן מאליו, אך מכולה היא פריט עצום בגודלו – ומדובר בעצם על חדר ענק. לכן, יש לבחור בחברת הובלות אשר יש לה את הכלים, היכולת וכמובן פריסה מתאימה לכל רחבי הארץ, וכלי הרכב שלה יוכלו להתמודד עם הובלת והרמת המכולה גם משני קצוות שונים של הארץ.
ביטוח – המחיר של המכולות איננו זול, ואתם השקעתם לא מעט ברכישתן. לכן, חשוב לראות שהחברה אשר מבצעת הובלת מכולות לצורך מגורים, מבטחת היטב את המכולה בזמן ההובלה עצמה פוליסת הביטוח של החברה, צריכה לכסות כל נזק אשר יגרם למכולה, בזמן תהליך ההובלה שלה. כך אתם תדעו שגם במקרה של פגיעה – אתם תקבלו מחברת הביטוח של חברת ההובלות את הפיצויים המתאימים. מומלץ גם לשים לב האם הדבר כולל ביטוח תכולה – אם המכולות כוללות בתוכן חפצים ופריטים מסוימים.
עם מה מובילים? – אולי השאלה החשובה ביותר, היא איך חברה שמבצעת הובלת מכולות מגורים, מתכוונת לבצע את ההובלה? כיום, השיטה הטובה ביותר, האיכותית ביותר והבטוחה ביותר היא לבצע הובלת מכולות מגורים באמצעות מנוף. מדובר על משאיות גדולות מאד עם מתקן מנוף אשר מחובר אליהן. למנוף יש כושר נשיאה עצום, ויש לו יכולת להרים את המכולות לאורך זמן, ולשמור עליהן שלמות לחלוטין. לכן, יש העדפה לחברה עם ציי רכבים שכוללים מנופים.
כמות – יש מקרים שבהם תרצו להוביל אך ורק מכולה אחת, אם מדובר על מגורים לשימושכם האישי. עם זאת, יש מקרים אחרים, שבהם אתם תצטרכו להזמין שירות להובלת מכולות רבות – בפרט אם אתם רכזי לוגיסטיקה של ארגון מסוים, אשר דואג למגורים של עשרות אם לא מאות אנשים. יש לפנות לחברה, שיש לה יכולת להעביר מספר מכולות בו זמנית, ולבצע את התהליך כמה שיותר מהר.

לא מתפשרים על איכות

זכרו שבכל מקרה, כאשר אתם בוחרים חברה אשר תוביל את מכולות המגורים אסור לכם להתפשר על הסעיפים אשר מנינו כאן. יש מספיק חברות מקצועיות ואמינות בישראל, שיוכלו לתת לכם את שירותי ההובלה הללו, ברמה הגבוהה ביותר שיש.

דילוג לתוכן