כך תבחרו שירותי פינוי דירה

פינוי דירה מקצועי מבוצע ללא תלות רגשית, במהירות ותוך חיסכון משמעותי בהוצאות. הדרך לבחור שירות מן הסוג הזה היא להשוות בין אנשי מקצוע ולקבל המלצות

חשוב מאוד לבחור שירות מקצוע של פינוי דירה. רק באמצעות פינוי דירה מקצועי ניתן לעמוד בלוח הזמנים ולהימנע מתלות רגשית. אנשי מקצוע מגיעים אל הדירה בתיאום מראש, הם מחזיקים בציוד המתאים כדי להעמיס ולפרוק את הציוד על גבי משאית וניתן להיעזר בהם גם לצורך אחסון או הובלה. השירות חוסך בהוצאות מיותרות עבור הלקוח ומונע בזבוז זמן או עוגמת נפש. ניתן לתאם את השירות לאחר פטירת אדם קרוב, בפינוי דירה שכורה ולפני תחילת תהליך שיפוץ.

פינוי דירה

הנה כמה דרכים להבטיח רמה מקצועית גבוהה בתיאום שירותי פינוי דירה:

  1. בדקו את איזור מתן השירות – אל תוותרו על תיאום פינוי דירה מקצועי באיזור המגורים שלכם. תנו עדיפות לחברה שמכירה את האיזור, את הכתובות ואת הרחובות. כך יהיה לכם קל יותר להתנהל מול נציגי החברה ולמנוע עיכובים מיותרים. בצעו סינון בין נותני שירותים במקומות שונים בארץ ובקשו מנציגי החברה להגיע לפגישת היכרות לא מחייבת.
  2. הגדירו מראש את סוג השירות – יש סוגים שונים של שירותים הניתנים במסגרת פינוי דירות. הבחינו בעיקר בין פינוי לאתרי הטמנה, פסולת ומיחזור לבין פינוי הכולל הובלת דירה. בנוסף, עם חלק מאנשי המקצוע תוכלו לתאם הובלות קטנות, שימוש במנוף להובלה ופינוי מדירות גבוהות וגם העברת משרד או מפעל.
  3. רכבי הובלה – במידה ומדובר על פינוי דירה עם הובלה, בדקו עם איזה רכב מבצעים את העבודה. ההבדלים העיקריים הם בין משאית קטנה או גדולה, משאית מנוף, משאית סגורה, משאית הובלה עם רמפה הידראולית ומשאית קירור. תנו עדיפות לחברה מקצועית עם צי רכבים של 5 משאיות לפחות.
  4. זמינות – הדגש בפינוי דירה מקצועי הוא על זמינות מסביב לשעון ובהתראה מיידית. אם אתם צריכים לפנות דירה של אדם קרוב ואין לכם זמן לחכות, בחרו חברה זמינה שיכולה להגיע עד אליכם במהירות.

מה כולל תהליך פינוי דירה מקצועי?

תוכלו לבחור טוב יותר את שירותי פינוי הדירה אם תבינו מה כולל התהליך. ראשית, עוד לפני הפינוי מגיע נציג של החברה המפנה על מנת לבחון את כמות התכולה, הריהוט, הארגזים, מכשירי החשמל והציוד. שנית, יש צורך בשיתוף פעולה פורה בין נציגי החברה לבין הלקוח על מנת להשיג תוצאות. הדגש הוא על הקצאה של צוות עובדים מנוסה ועל ניהול נכון של זמן הפינוי. כך ניתן להתגבר על מכשולים ולחזור לשגרה במהירות.

לסיכום, שירותי פינוי דירה מיועדים לקהל יעד רחב ומגוון. את השירות בוחרים לאחר הגדרת איזור מתן וסוג השירות, בדיקה של רכבי הובלה ובירור לגבי זמינות ומהירות.

 

דילוג לתוכן