כך תבחרו חברת הובלות בחיפה

צריכים חברת הובלות? כדאי לבחור נכון

בחירת חברת הובלות היא אחת הבחירות החשובות ביותר בעיקר כשעוברים דירה. מעבר דירה הוא מעבר ארוך ומייגע שיגרום לכם להיות לחוצים ועמוסים ברשימה ארוכה של דברים שצריך לעשות כמו למשל לנקות את הבית חדש, להדביר אותו לפני הכניסה, לשפץ אותו אם צריך וגם לטפל בבית הישן ובכל האריזות של החפצים בבית הישן. כדי להוריד מכם את העול הכבד של המעבר חשוב לבחור חברת הובלות איכותית שיכולה לסייע לכם במה שצריך. חברת הובלות היא לא רק חברה שתעביר את החפצים שלכם ליעד החדש, היא חברה שתעזור לכם בכל דבר שתצטרכו כולל אחסון החפצים במידה ותצטרכו, אריזה של החפצים וגם שירותי פירוק והרכבה. אנחנו בהובלות סטולרמן מבצעים הובלות בחיפה, בקריות ובאזורים אחרים בצפון מידי יום ונשמח לעמוד לשירותכם.

כך תבחרו חברת הובלות בחיפה

  • כשבוחרים חברת הובלות בחיפה או בכל מקום אחר חשו מאוד לוודא האם יש לה שירותים נוספים של פירוק והרכבה. אמנם אצלנו בסטולרמן הובלו שירותים כאלו מובנים מאליו אך בכל חברה אחרת חשוב לוודא זאת היטב. שירות פירוק והרכבה יכול לפתור לכם בעיה רצינית של זמן. הפירוק לוקח זמן רב ולפעמים קשה מאוד לבצע אותו בצורה איכותית שתשמור על הרהיטים כמו שהם.

 

  • במידה ותפרקו את הרהיטים בצורה לא טובה הם יכולים להישבר במהלך ההובלה ולכן כדאי מאוד שחברת הובלות היא זו שתעשה את כל המלאכה מההתחלה ועד הסוף, מהפירוק ועד ההרכבה ביעד החדש. ההרכבה גם היא יכולה לקחת זמן ולכן כדי להיכנס לבית שהוא כבר מוכן חשובה חברה שמציעה את השירותים הללו.

 

  • עוד שירות חשובה שהחברה תיתן לכם הם שירותי אריזה. אם חברת הובלות בחיפה אומרת לכן שאתם צריכים עד תאריך מסוים להשיג קרטונים, תגידו לה שהיא צריכה להשיג לקוחות חדשים. החברה צריכה לספק לכם קרטונים לאריזה וצוות אורזים מיומן שיארוז גם את החפצים הבעייתיים ביותר כמו זכוכיות או כלי חרסינה.

הובלות של ציוד מיוחד בכלים מתאימים

הובלות בחיפה או באזורים אחרים בצפון יכולות להסתבך כשמדובר על הובלה של פריטים בעיתיים כמו כלי מוזיקה או מכשירים חשמליים רגישים. חשוב מאוד לוודא שהחברה מסוגלת להוביל כלים כאלו בבטחה וגם יכולה להוביל כלים גדולים מאוד באמצעות מנוף. מנוף פותר בעיות של סבלות לקומות גבוהות כך שהרהיט מובל במהירות ובלי חשש לנזק.

דילוג לתוכן