אחסון תכולת דירה טרם מעבר לחו"ל

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה

המעבר הקרוב שלכם לחו"ל למשך מספר שנים, מביא איתו כמובן להתרגשות עצומה ולציפייה, אבל יש גם להתכונן אליו היטב מבחינה לוגיסטית. אתם כבר הבנתם, שמומלץ בחום לפנות לשירות של אחסון תכולת דירה, בכדי שתוכלו לשמור על כל הפריטים והחפצים שלכם במחסן נעול וסגור, מאובטח ונקי, כך שביום שבו אתם תחזרו – תוכלו להוציא החוצה בחזרה את כל הפריטים בראש שקט וללא דאגות. אולם, לא צריך למהר יותר מידי. כעת אתם נמצאים במצב שבו אתם בעצם צריכים לארוז את כל הפריטים, לקראת העברתם למחסנים. אולם – איך בעצם אורזים היטב את הפריטים עד שחברת ההובלות תגיע? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן את האריזה בצורה חכמה, כך שהם יאוחסנו בצורה מושלמת בשירותי אחסון תכולת דירה.

כך תתכוננו היטב ותבצעו את כל ההכנות

  • ערכו רשימה מדויקת – כשאתם עומדים לעבור לכמה שנים לחו"ל, והפריטים שלכם יעברו למחסנים, מומלץ בחום שתערכו רשימה של כל הציוד. הרשימה צריכה להיות מדויקת. מומלץ בחום למספר את הארגזים, ולרשום ליד כל מספר ארגז בטבלה שאתם מכינים מה הוא מכיל – בגדים, צעצועים, ספרים, חלקי רהיטים ועוד – וכדאי גם לרשום לאיזה חדר הם שייכים. את הרשימה רצוי כמובן שלא לאבד. אל תשכחו שאתם עוברים למסר שנים והפעם הבאה שתשתמשו בה תהיה בעוד זמן רב. לכן, אפשר גם להפקיד עותק בתוך המחסנים של חברת אחסון תכולת דירה כדי שיהיה שם עותק – ורצוי שיהיה לכם גם עותק ממוחשב ודיגיטלי. כך בבוא העת, כשתרצו לפרקו הכל בעוד כמה שנים – תדעו איך לעשות זאת בצורה חכמה.
  • הקדישו לאריזה כמה ימים – אריזת הבית לקראת האחסון שלו, כשאתם עוברי לחו"ל, שונה באופן מהותי מאריזה של הבית לקראת מעבר דירה. כאן מדובר על אריזה שלוקחת הרבה יותר זמן, שצריכה להיות הרבה יותר זהירה, ולקחת בחשבון שאפשר שבעתיד אתם תשכחו בכלל מה ארזתם. לכן, כדי שתבצעו את תהליך האריזה כולו בצורה מסודרת ורגועה, ללא לחץ (יש לכם עוד הרבה סידורים ממילא לקראת המעבר). לרוב, לאריזה כזו כדאי להתכונן לפחות שבוע מראש (אנחנו לוקחים בחשבון כאמור, שאתם לא רק תארזו בתקופה הזו). כך תגיעו ליום לפני המעבר כאשר הכל כבר ארוז ומוכן.
  • לעטוף היטב פריטים שבירים – אם אתם אורזים בין השאר צלחות, כוסות, כדים ועוד פריטים אחרים שהם שבירים, יש לעטוף אותם בזהירות הנדרשת. רצוי מאד להשתמש בנייר בועות – זהו הפתרון הטוב והנוח ביותר לאריזה שכזו, לקראת אחסון תכולת דירה, וכך גם ביום שתוציאו את הפריטים, הם יישארו שלמים עד שתובילו אותם לבית.

ואז אפשר להתחיל

כעת, אתם מוכנים בעצם לקראת המעבר לאחסון, ומשם – התחנה הבאה שלכם תהיה נמל התעופה, בדרך לפרק חדש בחייכם.

דילוג לתוכן