טיפים למעבר דירה

מעבר הדירה יכול להיות אחד הימים הקשים ביותר בחייכם – אבל הוא גם יכול להיות יום מאד נינוח, שבו אתם תוכלו לבצע את כל המעבר בקלות יחסית ועם אפס תקלות. מכאן כמובן עולה השאלה, איך אפשר לבצע מעבר קל ונוח? ריכזנו עבורכם מספר טיפים למעבר דירה פשוט ומהיר, שקל מאד ליישם, לא משנה להיכן אתם עוברים ובאיזה הרכב.

 

הטיפים שיעשו את המעבר לקל יותר

טיפים למעבר דירהגזירת זמנים – קודם כל, כדי לממש את מעבר הדירה כראוי כדאי להתחיל ולגזור את הזמנים ולתכנן היטב את המעבר. אל תתעצלו – פתחו לוח שנה או יומן, סמנו את יום המעבר, ואז סמנו אחורה את כל ההכנות שאתם צריכים לעשות לפי תאריכים. זה עוזר להעלות רעיונות, ולוודא שלא שכחתם שום סידור לקראת המעבר המיוחל.

חלוקת עבודה – בהנחה שאתם לא גרים לבדכם, רצוי לעשות חלוקת עבודה בין כל הדיירים בבית – בין אם אתם שניים או חמישה. גם ילדים יכולים לעזור בחלק מהמקרים, ויש לחלק להם משימות שמתאימות לרמתם. במידת הצורך אפשר גם לקרוא לקרובי משפחה או חברים שיסייעו לכם, בעיקר בתהליך האריזה.

תהליך האריזה – החלק החשוב ביותר במטלות למעבר דירה הוא ללא ספק החלק של האריזה. תמיד אורזים ביחס הפוך לחשיבות והתדירות של השימוש במוצרים השונים. קודם כל אורזים את מה שפחות משתמשים בו – למשל ספרים, ציוד אלקטרוני ישן, וכיו"ב. זו גם הזדמנות מעולה להיפטר מפריטים שאין לכם כל צורך בהם. משם מתקדמים לאריזה של כלי המטבח, אריזת הבגדים, ואת הדברים היומיומיים שומרים ליום אחד לפני המעבר.

שביר? – אם יש לכם חפצים שבירים, יש לעטוף אותם היטב בנייר בועות, קלקר או בחומר הכי זמין – נייר עיתון. יש לארוז אותם ביחד, ולכתוב על הארגז שהוא כולל חפצים שבירים.

עוברים בצורה נינוחה

אם תיישמו את הטיפים במאמר זה, תוכלו לעבור לדירה החדשה בקלות רבה יחסית, תוכלו לעקוב ולשים לב ששום חפץ לא נאבד או נהרס – ושיהיה בהצלחה במקום החדש !

 

דילוג לתוכן