טיפים למעבר דירה ואחסנה נכונה בנגרר

נגרר להובלה ואחסנהשימוש בנגרר יכול לחסוך זמן, כסף ומאמץ במעבר דירה. הוא מתאים למי שרוצה לבצע הובלה קטנה או לשנע רק חלק מהציוד מהדירה הישנה. עם זאת, השימוש בנגרר מחייב מטבע הדברים אחסנה של הציוד לפרק זמן מסוים. פרק הזמן נע בין כמה שעות בודדות בהובלה בתוך העיר, לבין כמה ימים בהובלה שמתבצעת בין שתי ערים שונות.

הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להפיק מקסימום תועלת מהאפשרות של מעבר דירה ואחסנה בנגרר:

א. התאימו מראש בין כמות הציוד לבין גודל הנגרר – אל תחכו לרגע האחרון כדי לגלות שהציוד לא נכנס בתוך הנגרר. התאימו מראש בין כמות הארגזים, הקרטונים, החפצים והרהיטים לבין התכולה המקסימאלית של הנגרר. במידה ואתם לא בקיאים בהבדלים בין סוגי נגררים להשכרה, התייעצו עם אנשי מקצוע או קבלו מידע באתרי האינטרנט הרלוונטיים.

ב. בצעו השוואת מחירים – זכרו שהשאיפה היא להשתמש בנגרר באופן עצמאי כדי לעבור דירה ועדיין לחסוך בהוצאות. את זה ניתן לעשות רק אם מקפידים לבצע השוואת מחירים. ההשוואה חיונית בכל סוגי מעברי הדירה והיא קריטית עבור לקוחות פרטיים.

ג. הקפידו על סידור נכון של הציוד בתוך הנגרר – אחסנה נכונה בנגרר מתחילה ונגמרת באופן שבו תסדרו את הציוד. השאיפה היא להכניס את החפצים הכבדים פנימה ולעטוף את הרהיטים או הקרטונים השבירים בנייר אריזה. כמו כן, שמרו על סדר וארגון כבר בשלב הטענת הציוד על גבי הנגרר.

שמירה על בטיחות ועזרה של חברים

השכרת נגרר לא תמיד מספיקה עבור מי שרוצה לעבור דירה באופן עצמאי. לעיתים קרובות תגלו שיש צורך בעזרה מצד חברים, קרובים ובני משפחה. העזרה באה לידי ביטוי בעיקר בהרמה והורדה של הציוד או החפצים האישיים. כמו כן, ניתן לבקש עזרה בפירוק והרכבת רהיטים כדי שייכנסו לנגרר בצורה בטיחותית.

השמירה על הבטיחות באה לידי ביטוי בהובלת הציוד ובנהיגה עצמה על הנגרר. נסיעה על רכב עם נגרר צמוד שונה לחלוטין מנהיגה על רכב פרטי, והנהג נדרש לשים לב להבדלים ולשמור על החוק.

דילוג לתוכן