טיפים להובלת ריצוף pvc לבית חדש ללא תקלות

אם אתם מנהלים פרויקטים בתחום הנדל"ן ועוסקים בהקמת מבנים חדשים, הרי שאתם גם צריכים לדאוג להובלה בטוחה של הריצוף שהלקוח שלכם הזמין אל הבית החדש. הובלה של ריצוף pvc זה תמיד אתגר לא קטן – בין אם אתם מעבירים אריחי קרמיקה, קורות של דקים, אריחים של גרניט פורצלן, או כל סוג אחר של ריצוף. האתגר הוא כמובן איך למנוע מסוגי הריצוף להישבר, להיסדק, או להישחק בזמן ההובלה. להלן כמה טיפים שחשוב לדעת בנושא, כדי לדאוג להובלה בטוחה:

כך שומרים על ריצוף pvc בהובלה

● שכבות הגנה – תמיד כשמובילים ריצוף pvc, יש לעטוף אותו היטב ולשמור עליו עם כמה שכבות הגנה שונות. זה נכון לסוגי ריצוף עדינים יחסית כמו אריחי קרמיקה, אבל גם לריצוף שנחשב חזק יותר כמו למשל דקים, יש לדאוג לשכבות הגנה טובות ויעילות, כדי שהוא לא ייסדק בזמן ההובלה ולא יעופו ממנו חתיכות קטנות. ניתן לעטוף את האריחים כמובן עם ניילון בועות, עם סוגים שונים של קלקר – ורצוי גם להשתמש בעטיפות חיצוניות של קרטון. השילוב של כמה וכמה שכבות הגנה, מקטין פי כמה את הסיכויים שמשהו יקרה לריצוף pvc החדש בעת ההובלה.
● הובלה עד הבית החדש – לרוב כשתזמינו הובלה של ריצוף לבית החדש, זה אומר שהמבנה עצמו כבר מוקם ויציב, ורק צריך להתקין את הריצוף. שימו לב! יש לדרוש מהמובילים שיביאו את הריצוף ממש עד הבית עצמו ועד הדירה, ולא ישאירו אותו בפתח אתר הבניה. אם משאירים ריצוף pvc באתר הבניה יש חשש שמישהו יגנוב אותו, או שהוא פשוט יישכח שם וייקבר. בין אם אתם מקבלים ריצוף של קרמיקה, שיש, אבן טבעית, דקים, או כל ריצוף אחר – יש לדאוג לכך שהמובילים יביאו אותו ממש עד הדירה ועד המקום שבו הריצוף יותקן. זה יבטיח מניעה של אי הבנות.
● רכבים להובלה – לפעמים אתם כקבלני פרויקטים תשקלו להביא בעצמכם את הריצוף לאתר הבניה, ולא להוציא עוד עלויות על הובלה. קחו בחשבון שבמקרים כאלו, עליכם להצטייד ברכב המתאים לטובת ההובלה. אם מובילים משטחי ריצופי pvc ענקיים כמו דקים, הרי שאתם זקוקים ללא מעט שטח – ואז אתם זקוקים לפחות לטנדר, אם לא למשאית. כמו כן אם אתם מובילים כמויות גדולות במיוחד של אריחים, הרי שמשקלם הוא כבד במיוחד – וגם אז יש לשקול לעשות שימוש במשאיות להובלה או בטנדרים גדולים. יש בכל מקרה לדאוג שאם קושרים את הריצוף pvc.
● לחלק החיצוני של רכבי ההובלה – אזי הקשירה חייבת להיות הדוקה במיוחד. רצוי גם תמיד להעדיף רכבים ללא פתחים, אלא כאילו שמהם הריצוף לא יפול, ואז גם לא צריך להסתבך עם קשירות.

תאמו את הנושא הזה מראש

חבל שאתם תיתקעו לפתע עם אריח שנשבר ויהרוס לכם את כל התכנון של המבנה. במקום זה – תאמו מראש הובלה איכותית והצטיידו בהתאם לקראת ההובלה, וכך תוכלו לוודא שכל האריחים שלמים.

ריצוף pvc
דילוג לתוכן