טיפים להובלות

הובלה היא החלק המורכב ביותר של מעבר דירה. מלבד הוצאה כספית לא מבוטלת בגין השירות, יש המון טיפים להובלות שבהם כדאי להשתמש על מנת להפיק ערך מוסף מהתהליך ולחסוך זמן וכסף. למעשה, מטרת הטיפים היא לסייע למי שעובר דירה לסיים את התהליך בשלום וזאת מבלי לספוג הוצאות על ציוד שבור. בנוסף, בעזרת הטיפים השונים אפשר לדאוג שכל החפצים האישיים יגיעו ליעדם בשלום ובאופן המהיר ביותר.

כך עוברים את המעבר בשלום

הנה הטיפים העיקריים שאליהם כדאי להתייחס כאשר מתכוננים לקראת מעבר דירה:
א. הכינו את חומרי האריזה מראש – רשימת טיפים להובלות חייבת להתחיל בהכנה מוקדמת של חומרי האריזה. את חומרי האריזה כדאי להכין מראש כי אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה ועדיף לא לחכות לרגע האחרון. מבחינת חומרי האריזה עצמם, יש לתת עדיפות לקרטונים וארגזים איכותיים, לנייר דבק וניילון נצמד ולכמה שיותר עיתונים ישנים וניילון פצפצים לאריזת חפצים שבירים.
ב. ארגנו את הארגזים לפי חדרים – עוד טיפ חשוב שיכול לסייע לבעלי משפחות שמתכננים מעבר דירה עם המון ציוד הוא לארגן את הארגזים לפי חדרים. כאן הדגש הוא לא רק על אריזה נכונה יותר, אלא גם על הקלה במהלך פריקת הציוד בבית החדש. מומלץ לסמן כל ארגז בצבע אחר ולהנחות את חברת ההובלות היכן להניח אותם כבר במהלך ההובלה עצמה.
ג. ארזו בנפרד חפצים שבירים וסמנו את הקרטונים שלהם – רבים טוענים שאריזה של החפצים השבירים מהווה את האתגר העיקרי בשירותי הובלות. בפועל, ניתן להתגבר על הבעיה במידה ואורזים את החפצים השבירים בנפרד ובתוך קרטונים קטנים. לאחר מכן יש לסמן את הקרטונים השבירים ולעדכן לגביהם את חברת ההובלות.

יום חופש וסידורים לילדים

גם הדברים שמתרחשים ברקע של ההובלה משפיעים על החוויה הסופית. כך למשל כדאי לקחת יום חופש מהעבודה או אפילו כמה ימים ברצף, ולהקדיש אותם לטובת אריזה מסודרת ואימוץ של טיפים להובלות נכונות. לבסוף, רצוי למצוא סידור לילדים כדי להתפנות להובלה בלי לסכן פעוטות, תינוקות או אפילו בני נוער.

קיבלתם טיפים להובלות אז בואו נתחיל בפרוייקט לחץ כאן

דילוג לתוכן