חמישה טיפים בבחירת מחסנים להשכרה

בחירה נכונה של מחסנים להשכרה יכולה לחסוך זמן וכסף. יש מגוון רחב של שירותי השכרת מחסנים בכל רחבי הארץ, אך רק לקוחות מעטים משקיעים את המשאבים הנדרשים בהשוואה ביניהם. בדיוק בשביל זה הכנו לכם את הטיפים הבאים:

1. בדקו באיזה סוג של שירות אחסנה מדובר

הפעולה הראשונה שאתם צריכים לבצע כדי לבחור מחסנים להשכרה היא לבדוק באיזה סוג של שירות בדיוק מדובר. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל שירותי האחסנה דומים. יש הבדלים גדולים בין שירותי אחסנה עבור תכולה פרטית, תכולה עסקית, מרכזים לוגיסטיים ומחסני ערובה. ככל שתדעו יותר פרטים על המחסן, כך תוכלו להבטיח התאמה של השירות לצרכים הספציפיים שלכם כלקוחות.

2. בררו על רמת הזמינות

את רמת הזמינות של מחסנים להשכרה תוכלו לברר באמצעות שיחה קצרה עם נציגי החברה. בדקו האם ניתן לגשת למחסן במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע והאם אתם צפויים לקבל מפתח אישי. כמו כן, נצלו את ההזדמנות כדי לשאול על רמת הזמינות בסופי שבוע, שבתות וחגים.

3. הגיעו לסיור היכרות

סיור היכרות בתוך המחסן יעזור לכם לדעת האם מדובר על הפתרון הלוגיסטי המתאים עבורכם. במהלך הסיור כדאי לשים לב בעיקר לרמת הניקיון במחסן, לסוג האוורור או המיזוג, לאמצעי האבטחה על הדלת והחלונות וכן הלאה. אספו כמה שיותר פרטים על המחסן והעבירו את הציוד רק למקום שאתם סומכים עליו.

4. השוו מחירים

אפשר להשתמש באתרי אינטרנט כדי לבצע השוואת מחירים בין ס

. השוואת מחירים תעזור לכם לדעת האם מדובר על מחסן אמין. המטרה של השוואת מחירים היא לא רק לחסוך בהוצאות, אלא גם למנוע מצב שבו אתם מעבירים את התכולה הרגישה והפרטית לבעלי מחסן שאינם עומדים בסטנדרטים הנדרשים מבחינת בקרת איכות.

5. קבלו המלצות

נסו לקבל כמה שיותר המלצות על מחסנים להשכרה. הפעילו חברים, בני משפחה, קולגות, קרובים ואפילו שכנים. שמעו מהם על מחסנים מומלצים ואספו פרטים רלוונטיים. המלצה היא דרך מצוינת לבדוק את המחסן עוד לפני שמשתמשים בשירותיו.

 

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה

דילוג לתוכן