השכרת נגררים למעבר דירה

הובלת דירה עם גררהדרך היחידה להצליח לעבור דירה בלי  להשתמש בשירות הובלות היא לשכור נגררים. את הנגררים ניתן לחבר לרכב פרטי עם וו גרירה, או לחילופין לשכור רכב יחד עם נגרר. במעבר דירה מן הסוג הזה יש מספר יתרונות משמעותיים:

א. חיסכון בהוצאות – הוצאה חד פעמית על נגררים להשכרה תמיד תהיה נמוכה יותר מאשר הוצאה על שירות הובלות. היתרון הוא חיסכון בהוצאות של מאות ואלפי שקלים, אך החיסרון הוא כמובן מאמץ פיזי לא מבוטל. זו הסיבה בגללה כדאי לשקול את ההובלה העצמאית רק בדירות פרטיות ולא במשרדים, ורק כאשר יש כמות קטנה יחסית של ציוד.

ב. זמינות – השכרת נגררים מאפשרת למי שעובר דירה להחליט על דעת עצמו מתי לבצע את ההובלה. הוא יכול להעמיס את הנגרר באמצע הלילה, לצאת לדרך מיד עם בוא הבוקר או להמתין ליום שישי או שבת. אפשרויות אלו לא זמינות עם חברת הובלות, שקובעת את התאריך לפי ביקוש והיצע. הזמינות קריטית עבור אנשים פרטיים שעוברים דירה במהלך עבודה או לימודים.

ג. שמירה על הציוד – מעבר דירה כרוך בטיפול בכל הציוד האישי, הרהיטים, החפצים והתכשיטים יקרי הערך. כתוצאה מכך, רבים חוששים להפקיד את המשימה בידיים של חברת הובלות. הפתרון עבורם הוא לשכור נגרר באופן עצמאי ולהעביר לבד את הציוד. כך ניתן לשמור עליו מכל משמר ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

בחירת חברה להשכרת נגררים

שימוש בנגרר למעבר דירה לא חוסך מהלקוח את הצורך בבחירת חברה מבצעת. למרות שהוא לא צריך למצוא חברת הובלות אלא חברה להשכרת נגררים, ההחלטה עצמה נשענת על עקרונות זהים. ראשית, יש לקבל המלצות על חברות שעוסקות בתחום ולא להסתפק רק בהצעת מחיר כללית.

שנית, רצוי לפגוש את נציגי החברות ולבדוק את הזמינות של נגררים בתאריכים מסוימים. תמיד כדאי לשכור את הנגרר למספר ימים ברצף ולא ליום אחד בלבד. לבסוף, אפשר לבצע השוואת מחירים בין השירותים הקיימים. השוואה מן הסוג הזה עוזרת לחסוך בהוצאות והיא מאפשרת לבעלי בתים ודירות לשמור על מסגרת תקציב מסוימת.

דילוג לתוכן