המדריך המלא להובלות קטנות

אם אתם צריכים להעביר רק מיטה או ארון ממקום למקום, או אם יש לכם כמה ארגזים, אבל ממש לא בכמות שמצריכה משאית שלמה, אתם יכולים לפנות לחברה שמתמחה בביצוע הובלות קטנות. מהן בדיוק הובלות קטנות ובמה הן נבדלות מהובלות גדולות? על כל זאת ועוד – במאמר שלפניכם.

 

הובלות קטנות – קווים לדמותן

לא כל מי שעובר דירה צריך משאית שלמה. לפעמים, בעיקר כשמדובר בצעירים שעוזבים את הבית בפעם הראשונה או בסטודנטים שעוברים למעונות או לדירות שסמוכות למקום הלימודים, אבל גם כשמדובר במשפחה שרכשה מקרר יד שנייה ממשפחה אחרת – מספיקים טנדר גדול או משאית קטנה.

את העובדה הזאת הבינו בהרבה מאוד חברות הובלות, והחליטו לספק שירות גם לאנשים שצריכים רק להוביל מיטה או רק להעביר ארון: שירותי הובלות קטנות, שניתנים בדרך כלל במחירים יותר זולים, אבל עם שירות מצוין, ממש כאילו הזמנתם הובלה סטנדרטית.

 

מה נחשב להובלה קטנה?

על השאלה הזאת יוכלו לענות לכם רק בחברת ההובלות עצמה, כי כל חברה מגדירה קצת אחרת את המושג "הובלה קטנה", ולמרות זאת, אפשר להגיד באופן כללי, שהובלה קטנה היא כזאת שאפשר לבצע בטנדר או במשאית קטנה, ושאינה מצריכה משאית גדולה והרבה כוח אדם. הובלה קטנה תתבצע בדרך כלל על ידי מוביל אחד, אשר גם ינהג במשאית, גם יעמיס וגם יפרוק את הרהיטים ו/או את הציוד באתר היעד.

 

מה אתם מרוויחים מזה?

כסף, והרבה. אם תזמינו הובלה רגילה, שכוללת משאית גדולה וצוות גדול יותר של מובילים, תצטרכו לשלם מחיר של הובלה רגילה – היינו – לא מעט כסף. לעומת זאת – אם תזמינו הובלות קטנות על מנת להעביר ציוד מועט – תשלמו הרבה פחות, כי תגיע אליכם משאית קטנה ויבצע את העבודה אדם אחד, ואתם תוכלו לשים את הכסף שנחסך – בצד.

 

איך יודעים אם חברה מספקת שירותי הובלות קטנות?

פשוט מאוד: שואלים. ואם אתם לא רוצים להתחיל לעשות טלפונים ולהגיע למקומות לא נכונים, אתם יכולים פשוט לבצע חיפוש באינטרנט באופן הבא: להקליד את הביטוי "הובלות קטנות ב- ", ולציין את שם הובלות קטנותהאזור או העיר שבהם אתם מתגוררים, ולקבל תוצאות של חברות הובלה שמספקות את השירות באזור מגוריכם. עכשיו הסינון יהיה הרבה יותר פשוט. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להתקשר לכמה חברות מתוך הרשימה הזאת, ולבחור את זאת שמציעה לכם את השירות המקצועי ביותר שכולל את כל מה שאתם צריכים – במחיר המשתלם ביותר שנמצא בטווח המחירים הסביר.

מצאתם חברה? מצוין! עכשיו תאמו עם נציגיה מועד לביצוע ההובלה הקטנה, הכינו את הציוד המיועד להעברה, ואנחנו מאחלים לכם שתהיה לכם הובלה קטנה, קלה ובטוחה. בהצלחה!

דילוג לתוכן