המדריך המלא להובלה ראשונה

אם זו ההובלה הראשונה שלכם, כבר ביצעתם חיפוש בגוגל על ידי הקלדת מחרוזת המילים 'מובילים מומלצים' וכעת אינכם יודעים באיזו תוצאה לבחור מתוך הכמות האדירה של המובילים, הגיע הזמן לקרוא מאמר זה באמצעותו תבינו מהן הנקודות החשובות אותן יש לדעת לגבי ההובלה הראשונה. הבה נתחיל..

צעד ראשון – סוג ההובלה והמובילים  

הדבר הראשון אותו אתם צריכים לעשות הוא להגיע למסקנה מהי ההובלה החיונית לכם. נכון להיום יש סוגים רבים של הובלות, ביניהן הובלות דירה, הובלות משולבות, קטנות, הובלות משרד, הובלות עם מנוף והרשימה עוד ארוכה. קבלת החלטה ברורה לגבי סוג ההובלה תעזור לכם למצוא במהירות את אותם מובילים מומלצים שיוכלו לספק לכם את השירות. דברים נוספים אותם יש לקחת בחשבון הם האם דרושה לכם הובלה מקומית או בינעירונית והמיקום של המובילים שלכם. הובלה מקומית היא הובלה שנעשית באותה העיר. הובלה בינעירונית היא כזו שנעשית מעיר מסויימת בארץ אל עיר אחרת. ההמלצה היא תמיד לבחור מובילים שעובדים באותה עיר ממנה אתם מובילים את התכולה או העיר אליה אתם מובילים את הדברים. כך או כך תמיד יש לוודא שהמובילים מכירים את הרחובות של הערים, המסלולים הקצרים ביותר והמאפיינים של כל עיר וזאת על מנת להבטיח ללקוחותיהם הובלה מהירה ומקצועית.

צעד שני – לדעת ולפעול

דברים נוספים אותם יש לקחת בחשבון לגבי הובלות הם שהובלות בחודשי הקיץ (יולי-אוגוסט-ספטמבר) יעלו לכם בעשרות אחוזים יותר מהובלה בחודשי החורף, שהובלה מדירה או לדירה ללא מעלית תייקר את מחיר ההובלה, שהצעת המחיר של חברת ההובלה תמיד חייבת לכלול את המחיר הכולל של ההובלה וכל הסעיפים הנלווים שסוכמו בעל פה לגבי ההובלה, (ושאין כזה דבר לסכם בעל פה), שתמיד חשוב לבחור בחברת הובלה שמבטחת את המובילים שלה ואת התכולה שלכם בעת ההעברה (דבר שמבטיח שהאחריות על כל דבר שקורה למוביל ולחפצים שלכם בעת ההובלה, הוא של החברה ולא שלכם), ושתמיד יש לציין את תאריך ההובלה בחוזה. דבר נוסף וחשוב אותו יש לקחת בחשבון הוא שהובלה ראשונה היא תמיד ההובלה המדויקת ביותר ולאחריה אין דרך להבטיח שהשעות בהן יגיעו אותם מובילים מומלצים הן אותן שעות עליהן סוכם.

לסיכום, מדריך קצר זה פירט בפני הקוראים אודות אותן נקודות חשובות הקשורות אל הובלה. בנוסף, חשוב לברר האם אותה חברת הובלה בה אתם בוחרים מציעה גם שירותים נלווים, כמו למשל אריזת תכולת דירה, שירותי אחסון ושירותי הרכבה ופריקה וזאת על מנת להפוך את תהליך ההובלה לפשוט יותר וכמובן מהיר יותר. בהצלחה!

דילוג לתוכן