המאפיינים של הובלת מנוף

הובלת מנוף מתאימה למקרים בהם הציוד או התכולה אינם עוברים את פתח הדלת, נכנסים למעלית או לחדר המדרגות. במקרים אלו מופעל מנוף על ידי אנשי מקצוע ובשילוב מובילים מנוסים. המנוף מוצב בדרך כלל בכניסה לבניין, ומתוכו יוצאת זרוע המאפשרת תפעול נוח. בעת שימוש במנוף לצרכי הובלות יש להקפיד על כללי הבטיחות:

– פינוי כל העוברים והשבים מהמדרכה
– בדיקה של איזור ההובלה מבחינה הנדסית ואדריכלית
– התאמת עומס הציוד ליכולת המנוף
– שמירה על הציוד, הארגזים, התכולה והרהיטים המובלים

מנופיםםםםם

כיצד מתבצעת ההובלה ומה תפקידו של נציג החברה?

בשלב הראשון של הובלת מנוף מגיע מומחה מטעם חברת ההובלות אל הבית או המשרד. תפקידו הוא לרשום את המידות של תכולת הבית, פתח הבית, המעלית, חדרי המדרגות וכל כניסה אחרת. הוא יכול להמליץ האם להשתמש במנוף, ולעדכן את המשרד לגבי הובלות עם ציוד כבד. בשלב השני המומחה ונציגי החברה מגבשים הצעת מחיר ומגישים אותה ללקוח.

המאפיינים הייחודיים של הובלת מנוף באים לידי ביטוי גם במהלך ההובלה עצמה. צוות העובדים מגיע אל בית הלקוח או המשרד, ועושה שימוש במנופים שונים על מנת לבצע את ההובלה בצורה אידיאלית. בעוד בעבר נדרשו עשרות גברים להרמה של ציוד כבד, הרי שכיום ניתן למנוע את הנזקים לגב ולציוד בעזרת מנופי הרמה ייעודיים.

מדוע משתמשים במנוף הרמה חשמלי לצרכי הובלות?

מנוף הרמה חשמלי בו משתמשים לצרכי הובלות הוא בעל תכונות כגון חוזק, עמידות, יציבות, גמישות ובטיחות. המנוף הזה עוזר לחברת ההובלות וגם ללקוחות לחסוך בזמן ובהוצאות. מעבר לכך, ניתן לשלב את השימוש במנוף עם הובלה ידנית של ציוד קל, ארגזים וביגוד. משאיות מנוף השתכללו מאוד בשנים האחרונות, וזאת כתוצאה מעלייה בביקוש. אין צורך לוותר על מעבר דירה או משרד בשל ציוד כבד, והרבה חברות מקצועיות ישמחו להעניק שירותי הובלות עם מנוף.

האם יש ביטוח על שירותי הובלה עם מנוף?

מי שמעוניין להעביר ציוד יקר ערך בעזרת מנוף יכול להתעניין לגבי ביטוח מלא ואחריות. חברות הובלות מספקות כיסוי פוליסה כזה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, מתוך היכרות מלאה עם הצרכים הקיימים. מעבר לכך, יש לזכור כי שירותי הובלות אינם מסתיימים רק בהעמסה: לאחר ההגעה אל היעד צריך צוות העובדים של חברת ההובלות לפרוק את הציוד, להפעיל מחדש את המנוף, ולבדוק כיצד ניתן להרימו אל הבית או הבניין בצורה המהירה ביותר.

לסיכום, הובלה בטוחה עם מנוף מתבצעת על ידי צי כלים חדיש וצוות מובילים זריז ומנוסה. איכות ההובלה נמדדת על פי ביטוח התכולה, ולעיתים מומלץ להשקיע מעט יותר על מנת לקבל כיסוי פוליסה רחב. בנוסף, הובלת מנוף מיועדות עבור שינוע של ציוד והפצת מכולות עבור חברות, עסקים, ארגונים, מוסדות ועוד.

דילוג לתוכן