המאפיינים הייחודיים של הובלת סחורות

בעוד שבמקרים של הובלת דירות או משרדים, אזי אפשר למצוא שפע של חברות הובלות שיוכלו לתת לכם את השירות המתאים, הרי שבמקרה של הובלת סחורות, הסטנדרטים שלכם צריכים להיות אחרים לחלוטין. הובלה של סחורות היא לא כמו הובלה של ריהוט או של פריטים אחרים. לא פעם, מדובר על הובלה של פריטים בכמות מסחרית, כאשר הסחורות יכולות להיות רגישות במיוחד. לכן, יש צורך לפנות לחברת הובלות, אשר יש לה ציי משאיות אשר מותאמות באופן מדויק לסחורה. אילו התאמות צריכות להיות? ואיך יודעים לפנות לחברה המתאימה? בואו ונראה באילו תנאים חברת ההובלות צריכה לעמוד.

78805650

התנאים להובלה הסחורות

  • הובלה בקירור – פעמים רבות, כאשר מדובר על הובלת סחורות, יש צורך לעשות שימוש במשאיות קירור מתאימות. מדוע זה כך? אם נבחן את השוק, נוכל לראות שיש לא מעט מוצרים הזקוקים לקירור. כמעט כל סחורה הקשורה בתעשיית המזון צריכה קירור ברמה כזו או אחרת. כמו כן יש לזכור שהמשאית באופן טבעי סופחת חום, ולכן יש צורך במנגנון קירור, אפילו אם המזון עצמו לא אמור להישאר בתנאי קור במקרה רגיל. מעבר לכך, גם בתעשיית התרופות, ובכל מקרה שבו צריך להעביר סחורה כימית – יש צורך בקירור בדיוק בטמפרטורה המתאימה, וחשוב שחברת ההובלות תיתן לכם מענה מדויק.
  • ביטוח – הביטוח עבור הובלת סחורות הוא שונה באופן מהותי מביטוח של הובלות רגילות. כאשר אתם פונים לחברה שתבצע הובלה עבור הסחורה שלכם, עליכם לראות כי היא מבוטחת היטב גם במקרה של פגיעה בצד ג' – קרי פגיעה בסחורה שהחברה מובילה, וזאת עקב מקרים של תאונות דרכים, ואף מקרים של חבלה מכוונת ברכבים של חברת ההובלה. כך אתם תוכלו לתבוע את חברת הביטוח, ולקבל פיצוי הולם.
  • פעילות בכל הארץ – בעוד שהובלות של דירות או של משרדים, הן לרוב הובלות שמתקיימות באותו אזור גיאוגרפי, ולכן מדובר לרוב על חברה מקומית באזור המרכז, באזור הדרום וכיו"ב, במקרה שבו עליכם להוביל סחורה, אתם זקוקים לחברת הובלות בעלת יכולת פריסה ארצית. לא פעם עליכם להוביל סחורה מקצה אחד של המדינה לקצה אחר, ולכן חשוב להיעזר בחברה שתיתן לכם את המענה המקיף.
  • חוזה לטווח ארוך – הובלות במגזר הפרטי או במגזר העסקי, כל עוד מדובר על הובלה של משרד, כוללת לרוב הסכם חד פעמי מול חברת ההובלות. לעומת זאת, הובלה של סחורות היא סיפור אחר לגמרי, ועליכם ליצור קשר עם חברה שתוכלו לקיים עמה קשר עסקי לטווח הארוך, שתיתן לכם תעריפים מתאימים, ותעמוד בכל הסעיפים בחוזה.

לבצע בדיקה מדוקדקת

אם כן, כאשר אתם מעוניינים בשירות של הובלת סחורות, עליכם לפנות לחברה אשר תספק לכם מענה הרבה יותר מקיף, מלא ומקצועי, מאשר חברת הובלות רגילה. מומלץ בחום להשקיע את הזמן והמאמצים בבדיקה ובהשוואה בין החברות השונות, שכן מדובר על החלטה עם השלכות כלכליות מרחיקות לכת בטווח הרחוק.

דילוג לתוכן