הובלת ציוד לאירועים

ציוד לאירועיםשירותי הובלת ציוד לאירועים ניתנים על ידי חברות שמתמחות בכך. בניגוד לשירותי הובלות רגילים, בשירות לאירועים יש מספר דגשים חשובים ומיוחדים:

א. ערך הציוד – הובלות לאירועים מתייחסות בעיקר לציוד הגברה ותאורה. בחלק מהמקרים מחייבת הובלה גם טיפול בציוד שקשור להסעדה, כמו למשל מגשים, כיורים, תנורים, טאבונים, עמדות מזון ועוד. כפועל יוצא מכך, ערך הציוד שמועמס למשאית עשוי להגיע למאות אלפי שקלים. הערך הכספי הגבוה מחייב בחירה בחברת הובלות מקצועית שמכירה את הענף ובקיאה בו.

ב. דיוק בלוח זמנים – בשירותי הובלת ציוד לאירועים אין מקום לפשרות ואיחורים. כל עיכוב עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים לאירוע ולנותני השירותים האחרים. חברת הובלות נדרשת להציב את הדיוק בלוח הזמנים בראש סדר העדיפויות, גם אם המשמעות היא הקצאת משאבים רבים לשם השגת המטרה.

ג. עלות כספית משתלמת – הובלת ציוד לאירועים היא חלק מהתקציב של המפיקים. הבחירה בחברת הובלות מסוימת נעשית בין היתר לפי שיקולי עלות מול תועלת, ועל פי המחיר הרלוונטי. עלות כספית משתלמת תאפשר להשתמש בכל שירותי חברת ההובלות כדי לסייע בהעברה של הציוד בזמן ובאופן יעיל ובטוח.

האם כל חברת הובלות יכולה להציע שירות לבעלי אירועים?

חברת הובלות ללא ציוד מתאים וצי רכבים מגוון לא יכולה להציע שירות לבעלי אירועים. בניגוד להובלה רגילה שבה ניתן להסתפק במשאית בלבד, העברת ציוד לאירועים מחייבת לעיתים קרובות שימוש במנופים, במות הרמה וכן הלאה. הציוד הזה נמצא בידי חברות שמתמחות בהובלת ציוד לאירועים והוא מחייב בדיקה מראש מטעם הלקוח.

כדאי לקבל המלצות על חברות שעוסקות בתחום של הובלת ציוד לאירועים. המלצה אובייקטיבית היא דרך מצוינת לבדוק את ההתמחות של החברה, את מספר שנות הניסיון שיש לה ואת רמת ההכשרה של צוות העובדים והמובילים.

בשורה התחתונה, יש חשיבות גדולה לשירותי הובלת ציוד לאירועים ולכן הוא לא ניתן על ידי כל חברה רגילה שעוסקת בהובלות. ניתן גם לפגוש את נציגי החברה כמה שבועות לפני האירוע, לבדוק זמינות של תאריכים מסוימים ולוודא שיתוף פעולה פורה בין הצדדים.

דילוג לתוכן