הובלת פסנתרים – כל השלבים

מבין כל המרכיבים אותם יש להוביל בתהליך מעבר דירה, הפסנתר הוא אולי המסובך ביותר

תהליך מעבר דירה הוא תהליך בו צריך להעביר את כל מרכיבי הדירה והבית הישנים שלנו, שיהיו רלוונטיים ונחוצים לנו גם בבית החדש, לכתובת החדשה שלנו. זהו לא תהליך קצר או פשוט, ונדרשת בו עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר של שירות הובלות. מעבר לכך, כמובן שישנם פריטים אותם מסובך יותר להוביל בצורה בטיחותית ונכונה ללא שום נזק, ואחד הפרטים הבולטים ביותר בהקשר זה הוא הפסנתר – וכפי שידוע לכולנו, מדובר בכלי נגינה מרכזי, גדול ומאסיבי, שמהווה חלק מרכזי מכל בית בו הוא נמצא, הובלת פסנתר בהתחשב בכך חשובה ביותר אך לא פשוטה כלל.

כל השלבים המחייבים לביצוע נכון של הובלת פסנתרים, מהחוזה ועד הפריקה

• חוזה – כבר בשלב החתימה על חוזה הובלות מול חברת ההובלות יש לציין הובלת פסנתר כשירות נחוץ, ולכלול בחוזה התחייבות בנושא האחריות על הובלת הפסנתר והביטוח על הפסנתר בתהליך ההובלה.

• אבטוח – כעת מגיעים לשלב שהוא אולי החשוב ביותר בכל מה שנוגע להובלת פסנתר, שהוא האבטוח של הפסנתר לקראת הובלתו. האבטוח מתבצע דרך עיטוף זהיר ודרך רתימה זהירה עוד יותר של הפסנתר, כהכנה לדרך שתאפשר את ההובלה הפשוטה שלו.

• הוצאה – הוצאת הפסנתר תתבצע בדרך כלל באמצעות מנוף, כל עוד הדבר אפשרי. רק במקרים של מרחבים צמודי קרקע שבהם נוח להוביל פסנתר ידנית, לא נשתמש במנוף. במצבים אחרים, באמצעות הרתימה המקצועית של הפסנתר, נחבר למנוף ונוביל למשאית.

• הובלה ופריקה – השלב האחרון של הובלת פסנתר הוא כמובן ההובלה עצמה והפריקה בבית החדש, גם כן בדרך כלל באמצעות מנוף.
piano

הובלת פסנתרים היא לא שירות בסיסי ופשוט של כל חברת הובלות. למעשה, מדובר בשירות שרק הטובות והמקצועיות שבחברות ההובלות יודעות לבצע בצורה הזהירה והנכונה ביותר מקצה לקצה – ואתם צריכים לוודא שאתם פונים לחברה שכזו כאשר אתם צריכים להוביל את הדירה שלכם באופן כללי, וכאשר ישנו פסנתר בתמונה אז על אחת כמה וכמה.

דילוג לתוכן