הובלת דירה עם אריזה

הובלת דירה מורכבת מהרבה שלבים כאשר כל שלב חייב להתבצע בצורה מדויקת ומלאה כדי שהמשימה כולה תעבור בהצלחה. אחד מהשלבים החשובים ביותר היא האריזה והיא צריכה להתבצע עם כוח אדם מתאים, במקצועיות הראויה וכמובן בסדר וארגון שיקלו על המעבר.

האם כל חברה מציעה שירותי אריזה?

יש כאלו שבטוחים שהובלת דירה תמיד תכלול גם שירותי אריזה אך לא כך הדבר. הובלת דירה עם אריזה אמנם נפוצות מאוד, אך יש חברות שלא יכללו זאת בשירותים שלהם וגם לא במחיר הכולל, ואם תרצו זאת תצטרכו להוסיף עוד סכום משמעותי. הבעיה הזו היא לא רק בעיה כספית אלא בעיה תפישתית. ברגע שהבחירה בשירותי אריזה הופכת לאקטיבית, הרבה לקוחות בטוחים שעדיף להם לוותר ולא להוסיף תשלום נוסף ואז זה יוצר בעיה בהובלה כולה וגם עם האחריות. כאשר השירות נכלל מראש והחברה מדגישה כמה הוא חשוב, זה מראה על המקצועיות והאכפתיות שלה.

אורזים את הדירהלמה הובלת דירה עם אריזה טובה יותר?

  • הובלת דירה עם אריזה נוחה יותר וזה יתרון משמעותי גם מבחינת אופן האריזה וגם מבחינת הזמן שנחסך ללקוח. דמיינו לעצמכם מה זה לארוז ציוד של דירה שלמה אפילו כשמדובר בדירה קטנה. זה ייקח שעות על גבי שעות ותצטרכו לפנות זמן על חשבון הזמן הפנוי שלכם וגם על חשבון שעות העבודה, מה שיוצר בעייתיות גדולה יותר. חברת ההובלות יכולה לשלוח צוות אריזה שיפתור את הבעיה ויחסוך את הזמן הזה.
  • הזמן שנחסך כפול כיוון שאין צורך שתקנו את חומרי האריזה בעצמכם. הובלת דירה עם אריזה הרבה יותר נוחה כי צוות האריזה מגיע עם ארגזי הקרטון וחומרי האריזה בעצמו וחוסך לכם את כל הזמן שהייתם צריכים להקדיש בעצמכם. יתרה מכך, המחיר יהיה זול יותר כיוון שלחברת ההובלות יש קרטונים בשפע כי היא קונה אותם בכמויות גדולות, ואתם תצטרכו לשלם כמה שקלים על כל קרטון אם תקנו רק 10 או 20.
  • אריזה מקצועית תמיד תהיה טובה יותר כיוון שהניסיון עושה את שלו. לא כל כך פשוט לארוז ציוד מגוון ורב כל כך וגם אם תשקיעו מאוד, אחרי פרק זמן מסוים כבר תתחילו לזלזל. כמו כן, יש צורך לדעת כיצד לארוז בצורה נכונה כלי חרסינה, כלי זכוכית, כלי עץ שרגישים מאוד לשריטות וכולה. למעשה זהו הפרמטר החשוב מכול שכן אריזה לא נכונה תסכן את כל ההובלה.

אריזה מקצועית כלולה באחריות

הובלת דירה עם אריזה חשובה מאוד לאחריות מלאה על כל ההובלה. אי אפשר להימנע מאחריות אפילו כשמעבירים כמה קרטונים ספורים בהובלה יחסית קטנה. ללא שירותי אריזה מקצועיים לא תוכלו לקבל אחריות מלאה, כי בכמה שלבים בהובלה סביר להניח שהקרטונים או הרהיטים שלכם ייחבלו והדבר היחיד שיגן עליהם אלו הם חומרי האריזה. לכם לא לוקחים סיכונים וארוזים רק עם מקצוענים.

דילוג לתוכן