הובלות קטנות בחיפה

מצוקת הדיור מורגשת בכל רחבי הארץ ולא רק בתל אביב אלא גם בעיר השנייה בגדולה בשטחה והשלישית במספר התושבים, חיפה. העיר היפהפייה שממוקמת על הר למרגלות הים התיכון בנויה גם מדירות קטנות של זוגות צעירים וסטודנטים רבים.

הובלות קטנות בחיפה והאתגרים

למרות שנראה שהובלות קטנות בחיפה יכולות לזכות להובלות הרבה יותר פשוטות מאשר הובלות גדולות יותר, עדיין אסור להתבלבל ולחשוב שזה משחק ילדים. הובלות בחיפה הן עסק למקצוענים בלבד שיודעים מה הם עושים בסדר פעולות נכון. משלב האריזה ועד ההעמסה למשאית, הקיבוע והנסיעה בעליות ובירידות התלולות של הר הכרמל, הובלות קטנות בחיפה יכולות להסתבך במקרים רבים ודורשות הרבה תשומת לב מצד המובילים. הובלת דירה קטנה בחיפה משתלמת מאוד ויכולה להיות אף חסכונית יותר מאשר הובלה עצמאית בגין הזמן הארוך שהיא לוקחת והסיכון שבה.

הובלות קטנות בצפון

כמה עולה להעביר דירה קטנה בחיפה?

  • למרות שמדובר בהובלות קטנות הן לא פשוטות. הובלה קטנה היא הובלה של מספר בודד של פריטים ואם מדובר על שידה ומיטה בלבד הרי זו לא הובלת דירה בשום צורה. דירה קטנה בחיפה יכולה להכיל מספר לא מבוטל של פריטים למרות שיש בה חדר אחד או שניים והמחיר שלה ינוע בין 800 שקלים ל-1500 שקלים. כמובן שזה תלוי בכמות הפריטים שיכולה להשתנות אך אלו הם מחירים ממוצעים שכמובן יכולים לעלות ולרדת בהתאם לשירותים שניתנים.

 

  • למרות שוויתור על שירותים חשובים כמו פירוק והרכבה ושירותי אריזה יכולים לחסוך בעלויות, מדובר בשירותים כה משמעותיים עד שחשוב מאוד לקחת אותם בכל מחיר. גם אם שירותי האריזה יעלו עוד 200 או 300 שקלים מדובר על שירות חשוב שיפתור לכם בעיות רבות בחיפוש אחרי חומרי האריזה המתאימים והזמן שהאריזה תיקח לכם.

הובלת מנוף גם להובלה קטנה

הובלות קטנות בחיפה הן לא פשוטות בגלל המיקום בעייתי. יש בנינים גבוהים מאוד גם במרכז העיר וגם בשכונות שנמצאות בעליות וירידות וכל הובלה כזו יכולה להיות מסוכנת מאוד. ציוד מוזיקלי, פריטי אומנות וריהוט גדול שאי אפשר לפרק, כל אלו יכולים לעלות יותר בין אם מדובר בהובלה זהירה יותר עם אריזה מיוחדת ובין אם מדובר בצורך במנוף כדי לקצר זמנים וסיכונים וכאשר אין אפשרות אחרת

דילוג לתוכן