הובלות עם מנוף

הדעה הרווחת בקרב הציבור הישראלי היא כי העברת ציוד המתבצעת באמצעות מנוף מיועדת בעיקר לאנשים עשירים המתגוררים אי שם בגורדי שחקים במרכז הארץ. מאמר זה מיועד לכל אותם מבולבלים ששואלים את עצמם האם השירות הנ"ל מתאים להם, מתי כדאי להשתמש, למה כדאי להתייחס, על מה אסור לוותר ולמי בעצם מיועד השירות. כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

מהות השירות (מה זה בעצם)

כאשר מדברים על מנוף הובלות, מתכוונים בעצם למעין מעלית משא שבסיסה מחובר אל הקרקע, עליה מעמיסים את הציוד שמיועד להובלה. המעלית עולה ויורדת בהתאם לצורך, ובכל פעם פורקים ממנה או אליה את הציוד שיש להעביר אל הדירה או ממנה, דרך חלון גדול הממוקם בה. אין ספק כי מדובר בשירות העברה יעיל ומהיר אשר אינו מצריך התערבות פיזית של בני אדם ומקל בצורה חד משמעית על תהליך העברת הציוד ממקום למקום.

מתי להשתמש

הובלות הנעשות באמצעות מנוף מתאימות מאוד כאשר יש צורך להעביר ציוד לדירה הממוקמת בבניין דירות גבוה, אשר אינו ניתן להעברה במעלית הבניין. באמצעות המנוף ניתן גם להעביר ציוד לדירות שאינן נמצאות בהכרח בקומה גבוהה מדי, אך קיים קושי להעביר את הציוד אליהן עקב אילוצים פיזיים כגון: דלת צרה מדי או חדר מדרגות קטן. במקרים כגון אלו, מנוף ההובלות יקל משמעותית על תהליך ההעברה וימנע פירוק של רהיטים וחפצים אחרים אשר יהיה צורך בהרכבתם מחדש לאחר תהליך ההובלה.

מה חשוב לבדוק

לפני שממהרים לשכור את שירותיהם של מובילי ציוד באמצעות מנוף, יש לשים לב כי מדובר בחברה אמינה אשר יש לה ניסיון רב בתחום, ומאחוריה היסטוריה ענפה של העברת ציוד באמצעות מנוף. חבל לפעול בפזיזות ולהעמיד בסיכון חפצים יקרי ערך כספי וסנטימנטלי רק משום שהתעצלתם לברר על המוניטין של החברה ששכרתם. חשוב מאוד גם לברר אודות רישיונו של מפעיל המנוף ולבדוק האם הוא בתוקף או חלילה, אינו קיים.

מדריך להזמנה עם מנוף (מחיר, פרמטרים למחיר)

מחירי ההובלות המתבצעות באמצעות מנוף הובלות יקרים יותר מהובלות המתבצעות באמצעות משאית ומשתנים בין חברה לחברה. יש חברות המתמחרות את ביצוע העבודה לפי שעה ויש כאלו שיעדיפו לתמחר אותה לפי כמות הציוד, רמת הרגישות של הציוד לטלטולים או גובה הדירה. כדאי לפנות למספר חברות על מנת לקבל הצעת מחיר ולאחר מכן להשוות ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. הנטייה הברורה של כולם היא לבחור בהצעה הזולה מבין כל ההצעות, אך יש לקחת בחשבון שלא תמיד ההצעה הזולה יותר, היא בהכרח גם המשתלמת ביותר. על כן, עריכת מעין סקר שוק קטן לגבי המתחרים המוכרים בשוק עשויה לחסוך בעלויות כספיות, פיזיות ואף רגשיות.

דילוג לתוכן