הובלות על ידי מובילים מומלצים – מדוע זה כדאי?

אם אתם עומדים כעת בפני צעד גדול ומשמעותי בחיים, מעבר דירה, אתם וודאי יודעים שמדובר בצעד לא פשוט, אשר מצריך הרבה אורך רוח. מציאת דירה טובה באזור מגורים טוב בו אתם חושקים אינה משימה פשוטה, וגם אחרי שכבר מצאתם את הדירה המבוקשת, עליכם לעבור מסכת של טרטורים ומטלות שונות, עד שתוכלו ליהנות מביתכם החדש. עליכם לארוז את כל החפצים של כל בני הבית, לדאוג למכור או לתרום את כל הרהיטים ומוצרי החשמל אשר אינם בשימוש, לעדכן את משרד הפנים בכתובת החדשה, לסדר אינטרנט וטלוויזיה בדירה החדשה, למצוא מסגרות חינוך לילדים והרשימה עוד ארוכה. בין כל הארגונים עליכם גם לבחור חברת הובלות אשר תעביר את תכולת הדירה לבית החדש. אולם, חתימת חוזה עם חברת הובלות מחייבת תשומת לב ובחירה מושכלת, ולא בחירה שטחית, אשר עשויה לעלות לכם בכסף רב ועוגמת נפש.

מאפיינים של חברת הובלות מומלצת

ישנם מספר סיבות, מדוע חשוב שתעשו סקר שוק ובדיקה לפני שאתם בוחרים בחברת הובלות מסוימת:

  • מניעת נזקים: חברת הובלות מקצועית מעסיקה אנשי צוות מיומנים ומנוסים בהעברה של חפצים שונים. הם יודעים מה להרים, מה ניתן לגרור, איך לחלץ רהיטים דרך הדלת, כיצד הכי טוב להכניס אותם למעלית, באיזו צורה יש לסחוב ועוד. לא רק שסבלים מיומנים יבצעו בעבורכם את ההעברה בצורה זריזה ויעילה, הסיכוי שחפצים חשובים ושבירים שלכם יינזקו הוא קטן יותר.
  • התאמת הציוד לתכולה: חברה מיומנת ומקצועית תשאל אתכם שאלות מכווינות לגבי התכולה בבית, ואף תשלח נציג על מנת לראות את הציוד אותו הם צריכים להעביר. בהתאם לציוד שלכם תדע חברת ההובלות בכמה סבלים להצטייד ביום המעבר, איזה גודל של משאית נדרש להעברה, והאם יש צורך בציוד מיוחד כמו מנוף, על מנת לחלץ חפצים כבדים וגדולים אשר אינם עוברים דרך הדלת.
  • פתרונות אריזה: חברת הובלות מקצועית תוכל להעניק לכם פתרונות שונים לאריזה, ארגזים מיוחדים, ושקיות אשר מיועדים לשמירה על החפצים בעת המעבר. לעיתים, תוכלו אף לשכור נציגים מטעם החברה שיסייעו לכם לארוז.
  • חסכון במחיר: בעת קביעת המחיר, חברה אמינה תעשה את החישוב הרלוונטי, ותקבע מחיר הוגן בעבור שני הצדדים על פי תכולת המעבר, הדלק, המרחק ופרמטרים נוספים.

ביטוח

אחד הפרמטרים החשובים אותו מעניקה חברת הובלות מקצועית הוא ביטוח. החפצים היקרים שלכם יכולים להינזק כאשר הסבלים מרימים אותם, לזוז ולקבל מכות בעת הנסיעה, ואפילו ללכת לאיבוד. על מנת למנוע את עוגמת הנפש מציעה חברת ההובלות את האופציה לבטח את החפצים בעת המעבר, כך אם קורה משהו לפחות אתם מכוסים מבחינה כלכלית.

אל תתפשרו

אם אתם רוצים לעבור דירה בצורה חלקה, וללא נזק לחפצים האישיים והיקרים ללבכם, מומלץ לבחור בחברת הובלות מקצועית, בעלת המלצות חיוביות רבות, על מנת שתרגישו בטוחים יותר בעת ההעברה, ותשלמו מחיר הוגן.

דילוג לתוכן