הובלות משרדים

בעלי משרד יקרים, בבואכם להעתיק את כתובת המשרד שלך לכתובת חדשה, רצוי מאוד שתשכרו את שירותיה של חברת הובלות אשר תבצע עבורכם את העבודה. על מנת להקל עליכם את ההחלטה באיזו חברה יש לבחור ומהם הפרמטרים אותם חשוב לבדוק לפני ביצוע עבודה מסוג זה, אספנו עבורכם מספר פרטי מידע רלוונטיים שעשויים לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטה.

סינון חברות הובלות שאינן מתאימות לביצוע העבודה

ראשית, יש לציין בפני חברת ההובלות פרטים טכניים אשר יסייעו בסיוע חברות שונות אשר אינן עומדות בקריטריונים הדרושים. לצורך העניין יש לתאר בפני החברה את תאריך המעבר המבוקש, אופי המשרד אותו אתם מעוניין להעביר, סוג התכולה הממלאת אותו, יעד ההובלה החדש (בתוך העיר או מחוץ לעיר) ותאריך מוערך אשר בו אתם מתכננים לחדש את עבודתכם במשרד החדש. חברות אשר לא יוכלו לתת מענה הולם לדרישותיכם הבסיסיות, יפסלו על הסף ובכך תוכלו למנוע מעצמכם עוגמת נפש ובזבוז זמן עבודה יקר. מובן שיש לקחת בחשבון את ניסיון החברה והוותק שיש לה.

איך להכין את המשרד להעברה

לאחר בחירת חברת ההובלה הרלוונטית, יש לברר עם מבצעי העבודה כיצד הם מעדיפים שתארזו את החפצים שבמשרד או האם קיימת אפשרות לשכור את שירותיהם גם בתחום האריזה, דבר שאמנם יעלה לכם יותר כסף, אך יכול להוריד מכם את האחריות שבעניין ותוכלו להמשיך בעבודה שלכם באין מפריע. חשוב גם לפרט בפני המובילים את הציוד הקיים במשרד ולעדכן האם קיימת עדיפות לסדר האריזה והפריקה שלו בכדי לייעל את תהליך ההעברה והתארגנות שלכם במשרד החדש.

מה כולל מחיר הובלת המשרד

בדומה להובלת דירות, גם תמחור הובלת משרדים מתבצעת בהתאם לפרמטרים שונים. וודאו מול חברת ההובלה כי אתם מבינים מה המחיר שהוצע לכם כולל. יכול להיות שתוכלו לוותר על שירותים הכלולים בהצעת המחיר שניתנה לכם על ידי ניצול המשאבים העומדים לשירותכם. למשל, אפשר לגייס את עובדי המשרד לצורך פריקת הארגזים המגיעים למשרד החדש, יצירת תוויות ותגי שם עבור הדלתות והחדרים, ארגון והשלכה של ציוד לא רלוונטי שאינו מיועד להעברה ואף עריכת רשימה מסודרת של החפצים השונים. באופן זה, סביר להניח שתוכלו לחסוך מעט בעלויות ההובלה ואף ליצור אווירה פרודוקטיבית ויעילה בקרב עובדי המשרד.

חוזה, אחריות וביטוח

גם כאן, בדומה להובלת דירות, חשוב לחתום על חוזה עם חברת ההובלה שנבחרה על מנת שיהיה ברור לשני הצדדים מהי העבודה שיש לעשות ומה מחירה. יש לקחת בחשבון כי יש חפצים שעלולים להינזק בעת ההעברה ועל כן כדאי לבדוק מול החברה מה מדיניותה בעניין ומה כולל הביטוח שהיא מציעה. בנוסף, יש להקפיד על כך שהחברה תנפיק חשבונית לאחר ביצוע העבודה.

דילוג לתוכן