הובלות משרדים קטנים

הובלות משרדים קטנים אינן דומות להובלת דירות. אם אתם מתכוונים להעביר את המשרד שלכם לכתובת חדשה תהיו זקוקים לחברת הובלה מקצועית שתעשה עבורכם את ההובלה. לא משנה כמה ציוד ואביזרים יש לכם במשרד, אל תעשו זאת לבד. הובלת משרדים קטנים, בדומה להובלת דירות חייבת להתבצע בפעם אחת כדי לאפשר לכם מינימום של זמן בלי שירותי המשרד שלכם. על מנת לעשות זאת נכון, יש לתכנן את יום ההובלה מראש, ולהתייחס לכמה פרטים חשובים אודות חברת ההובלה.

כיצד תבחרו חברת הובלה

תמיד מומלץ לבחור חברת הובלה שאתם יכולים לקבל אודותיה המלצות מאנשים שאתם מכירים, ואם אתם לא מכירים משהוא שכבר עבד עם חברה כזו, הנה לכם כמה פרמטרים חשובים שיש לבדוק:

רכבים – חשוב שחברת ההובלה תהיה בעלת כמה רכבים כדי לתת לכם את המענה הטוב ביותר לכמות החפצים והציוד שלכם.
אריזה – חשוב שחברת ההובלה נותנת שירותי אריזה. דבר זה יכול לאפשר לכם להמשיך לעבוד במשרד עד הרגע האחרון, והאחריות על האריזה והתכולה תחול על חברת ההובלה. על החברה לספק לכם חומרי אריזה לתכולה הרגילה של המשרד, ואמצעי אריזה מיוחדים למכשירים עדינים, מחשבים, מסכים, ציוד תקשורת וכדומה.
שימוש במנוף – חשוב שחברת ההובלה משתמשת בשירותי מנוף על מנת להקל על הורדת או העלאת התכולה מקומות גבוהות ללא מעלית.
אחריות – על חברת ההובלה להיות מבוטחת בביטוח לכל התכולה המועברת על ידה, ובמקרה ויש לכם ציוד יקר במיוחד, יש לציין זאת כדי להרחיב את הפוליסה של הביטוח באופן ספציפי.
הסכם – חובה לחתום על הסכם ההובלה לפני שמתחילים לעבוד. בהסכם יש לוודא כי כל נושא הביטוח והאחריות מוסדר באופן מובן וברור.
פרמטרים אלה הם הבסיס לבחירת חברת הובלה. את הצעת המחיר אל תסכימו לקבל בטלפון, אלא בקשו מנציג החברה להגיע למשרד שלכם על מנת לבדוק את המקום, ואת נפח העבודה כדי שלא יהיו תלונות מאוחר יותר. על נציג החברה לבדוק את כל התכולה, להבין איך מורידים את התכולה למשאית, ולדעת לאן הכל עובר. רק על פי שלושת פרמטרים אלה יוכל לתת לכם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת.

164355102

הכנת המשרד להובלה

מעבר לבחירת חברת ההובלה עליכם להכין את המשרד לקראת יום ההובלה. בניגוד לדירה שהשאיפה היא לארוז הכל לפני יום ההובלה, במשרדים הדברים מעט שונים. יש לתכנן את אריזת המשרד כך שהדברים הפחות חשובים ודחופים יארזו ראשונים, וכל הציוד הנחוץ לעבודה השוטפת ייארז רק ביום האחרון. במידה ויש לכם רשת מחשבים או חדר תקשורת מורכב יש לתאם פירוק והרכבה של המערכות הללו מראש, ולעשות זאת ביום ההובלה עצמה כדי לא להיתקע ללא מחשבים ותקשורת עד יום ההובלה.
העיקרון הוא שמה שנחוץ לתפקוד המשרד המיידי יועמס אחרון על המשאית, וירד ראשון כדי להתחיל לעבוד במקום החדש במהירות האפשרית.

 

דילוג לתוכן