הובלות בצפון – כיצד לבחור במקצוענים

בחירת חברת הובלות בצפון היא בחירה חשובה במיוחד שאי אפשר לזלזל בה. כיצד נבחר בחברה שתעביר את כל עולמנו?

חפשו חברת הובלות באזור מגורכם

השלב הראשון כדי לבחור חברת הובלות בצפון בצורה נבונה הוא להבין מה האפשרויות שיש לכם. תיכנסו לגוגל ותכתבו חברת הובלות באזור מגורכם, כאשר הדגש הוא על העיר הספציפית בה אתם גרים. אם תבחרו בשיטה הזו ולא תבצעו חיפוש כללי מידי, ואפילו לא חיפוש אזורי, תוכלו לצמצם משמעותית את כמות החברות שיופיעו לכם וגם תיהנו מחברה שפועלת קרוב לאזור מגורכם. למה זה חשוב? כך המחיר יהיה נמוך יותר, כי הרי המרחק שעוברת חברת ההובלות משפיע מאוד על מחיר ההובלה כולה, וגם יש סיכוי קטן יותר שהיא תאחר או שגם אזורי המחסנים שלה יהיו רחוקים מכם.

התרשמו מהחברה וההמלצות עליה

אחרי שהבנתם אלו חברות הובלות פועלות באזור מגורכם אתם חייבים להתחיל לקרוא המלצות. כמובן שאפשר להיכנס לאתרי האינטרנט של החברות ולהבין מה הן מספרו תעל עצמן אך לא תמיד זה יהיה כל כך אמין. כל חברה תספר לכם שהיא מנוסה, מציעה שירות טוב וכמובן דואגת ללקוחות שלה באופן אישי אך למעשה חברת ההובלות יכולה להיות ההיפך הגמור. אם תשמעו המלצות אובייקטיביות מלקוחות קודמים על אחת מהחברות תוכלו להרגיש יותר בטוחים עמה. חשוב לבחון את ההמלצות בצורה נבונה, לקחת בחשבון רק המלצות אמינות וכמובן מתאריכים רלוונטיים.

תישארו עם כמה אפשרויות מועדפות

אחרי שהתרשמתם מהניסיון של החברה ומההמלצות שיש עליה, חשוב לסנן את החברות הפחות טובות שנראות לכם פחות רלוונטיות ולהישאר עם כמה חברות ספורות. אחרי שיש לכם 3-4 חברות הובלות בצפון יהיה לכם הרבה יותר טוב להתעמק בבחירה ולבצע אותה על הצד הכי טוב שיש. אולי התהליך הזה נראה לכם ארוך ומורכב אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר מדובר בתהליך חשוב כי לא בכל יום מעבירים דירה או משרד, ותרצו שהפריטים שלכם יהיו בידיים טובות. אחרי שנשארתם עם כמה אפשרויות הגיע הזמן לקחת דף ועט ולבצע שיחת טלפון לסינון מעמיק יותר.

שיחת טלפון תעזור לכם לסנן עוד

מה צריך לשאול בשיחת הטלפון? האם השיחה צריכה להיות בגישה חיובית כדי לסגור עסקה או יותר שלילית כדי לנסות לפסול אלא אם כן ישכנעו אתכם שזו הבחירה הטובה עבורכם? משיחה לשיחה תרגישו שאתם שולטים יותר בחומר כי כבר תקבלו את הידע מחברות אחרות וידע כמובן שווה כוח. רוב הסיכויים שלא תקבלו הצעת מחיר הרי אף חברת הובלות בצפון לא תדע מה אתם בדיוק צריכים להבין ולאיפה, אך תוכלו בכל זאת להתרשם באופן כללי מהמחירים. בשיחת הטלפון תשאלו שאלות בלי בושה, תבינו מה הרושם שעושה הנציג של החברה ומה תפקידו במערך הכוחות, וכמובן מה רמת הסבלנות והמקצועיות בתשובות ובשירות.

תבררו את כל פרטי העסקה והמחיר

אחרי שיחות רבות עם כל חברות ההובלות הטובות ביותר שנשארו אחרי הסינון המעמיק שביצעתם, הגיע הזמן לסגור את כל הפרטים. מה כולל המחיר? האם הוא כולל גם את שירותי האריזה ושירותי הפירוק וההרכבה? מה לגבי אחסון במידה ויהיה בכך צורך? מה לגבי שירותי המנוף? האם יש אחריות על ההובלה? יש עוד שאלות רבות שאתם חייבים לשאול את החברה כאשר יש סעיפים מעטים במיוחד שבמידה ולא יהיו, יגרמו לכם להתחרט בבחירה לפני שתסגרו את החוזה עמה. חשוב שיהיה חוזה מסודר שידבר על כל סעיפי האחריות וגובה האחריות, מועד ההובלה לפי שעה מדויקת וכן הלאה.

דילוג לתוכן