הובלה עם קרטונים ממוחזרים

עוברים דירה בקרוב? מזל טוב ובהצלחה! אחד התהליכים המשמעותיים ביותר במעבר דירה הוא כמובן האריזות של הרכוש שלנו, סיכום המעבר עם חברת הובלות ותהליך ההובלה. אם אי פעם יצא לכם לחשוב על איכות הסביבה וכיצד לשמור עליה, בוודאי תשמחו לשמוע, כי גם בתהליך מעבר דירה יש שיטה מעולה לשמור על איכות הסביבה. מדובר כמובן בהובלה עם קרטונים ממוחזרים. לשם האריזות כמעט כל דירה עושה שימוש בקרטוני אריזה. הם נוחים, יעלים, קלים לנשיאה, ויכולים להכיל כמות רבה של רכוש. בנוסף הם קלים לסידור, וניתן לרשום על כל אחד מהם את התכולה של הקרטון. אז איך ניתן לשמור על איכות הסביבה במהלך המעבר? הובלה עם קרטונים ממוחזרים.

מה הכוונה בהובלה עם קרטונים ממוחזרים?

הכוונה היא כמובן לקרטונים שאינם חדשים ונרכשים מחברות שונות, אלא בקרטונים שאתם מוצאים בעצמכם, ועושים בהם שימוש למטרת המעבר. קרטוני אריזה ממוחזרים תוכלו למצוא במקומות כמו: שווקים, ירקנים המוכרים ירקות, מרכזי קניות גדולים, סופרים, חדרי אשפה גדולים וכדומה. רבים ממקומות אלה עושים שימוש מועט בקרטוני אריזה, שלאחר מכן עדיין נשארים במצב מצוין ומעולה לשימוש. לאחר השימוש בהם, תוכלו להעביר אותם לחברים או מכרים, שגם הם בתהליך מעבר דירה, או לחלופין להעביר אותם למרכזי הובלות, הזקוקים לקרטונים, וישמחו לעשות בהם שימוש נוסף.

מדוע הובלה עם קרטונים ממוחזרים?

מפני שלהובלה זו יש כמה יתרונות מצוינים:

  • חיסכון כספי – כפי שציינו, רבים העוברים דירה נוהגים לעשות שימוש בקרטוני אריזה. הם פשוט נוחים ויעילים מאוד, קלים לנשיאה ובהחלט אמצעי ראוי. אך מהיכן הם משיגים כאלה? ובכן הם רוכשים אותם, מה שכרוך בעלות כספית, שיכולה להגיע גם למאות שקלים. עם זאת, קרטונים ממוחזרים הם קרטונים שתוכלו למצוא בעצמכם, לאסוף אותם ולהשתמש בהם למטרת האריזה. בכך תוכלו לחסוך סכום כספי גדול.
  • שמירה על איכות הסביבה – כמובן ששימוש בקרטונים ממוחזרים ללא ספק עוזר לשמירה על איכות הסביבה. כך תוכלו לדאוג שאתם שומרים על סביבה נקייה יותר וטובה יותר לכם ולילדכם.

דרך נפלאה לשמור על הסביבה

אין ספק שמדובר בדרך נפלאה לשמור על איכות הסביבה. מעבר דירה עם הובלה ירוקה גם שומר על הסביבה נקייה וגם חוסך כסף רב. תכננו לכם חודשיים לפני תחילת האריזות, וחפשו לכם קרטוני אריזה במקומות שונים כמו מרכזי קניות. לא קשה למצוא כאלה כלל במרכזים הגדולים, ותוכלו לחזור בתוך יום עם מגוון קרטוני אריזה הביתה. בנוסף, נצלו את התהליך גם לעשיית סדר בדברים שלכם. דברים שאתם לא עושים בהם שימוש מעל שנה, הם סימן שאתם כבר לא זקוקים להם, ותוכלו לתרום אותם לעמותות שונות. כך גם תבצעו מצווה ותרומה, וגם תחסכו מקום במשאית ההובלות שלכם, בכך שתפטרו מרכוש שאתם לא זקוקים לו.

דילוג לתוכן