הובלה ואחסנה – שתי ציפורים במכה

אין אחד מאתנו שלא עבר בשלב כזה או אחר של חייו מעבר דירה – וכל מי שחווה מעבר דירה יודע לספר עד כמה מדובר בתהליך לחוץ ולא נוח. הממד הפסיכולוגי משחק כאן תפקיד מכריע – אנחנו למעשה עוקרים את החיים שאליהם אנחנו רגילים אחת לכמה שנים, ומעתיקים אותם לחלוטין למקום חדש, שאותו אנחנו עוד לא מכירים ואליו אנחנו עוד לא רגילים. עם זאת, צריך להבין מהם בדיוק השירותים שנחוצים לנו במסגרת מעבר הדירה – שירותי הובלה ושירותי אחסנה. שירותי ההובלה הם מובנים מאליהם – כל מי שחשב פעם לנסות להעביר דירה בעצמו גילה שמדובר הלכה למעשה במשימה בלתי אפשרית. אנחנו צריכים שירות הובלה מקצועי שיבצע עבורנו את כל התהליך בצורה איכותית ובטוחה – החל מפירוק רהיטים ואריזת כל הציוד בצורה מקצועית, וכלה בהובלתו ומיקומו בדירה החדשה, כולל שירות של הרכבה במידת הצורך. פנייה לשירות הובלה איכותי היא כבר התחלה של הורדת הלחץ. גם שירותי אחסנה רלוונטיים לרבים מאתנו בתהליך מעבר הדירה – לעתים נפנה את הדירה שלנו לפני שדירתנו החדשה מוכנה לכניסתנו, או אם הבית שקנינו נמצא עדיין בבנייה – ואז נזדקק לאחסון איכותי של כלל הציוד שלנו, בזמן שאנחנו מוצאים לעצמנו פתרון זמני. במצב כזה חשוב לוודא ששירותי האחסון איכותיים גם הם – המחסנים מרווחים, נקיים ובעיקר בטוחים – מאובטחים באזעקות ובאמצעים הרלוונטיים והציוד שנכנס אליהם מבוטח מפני נזקים ופריצות. ניתן להבין, אם כן, שנחוצים לנו שני שירותים בתהליך מעבר דירה – הובלה ואחסנה. לכן עלינו למצוא חברה שתספק עבורנו את שני השירותים הללו גם יחד.

הובלה ואחסנה

הובלה ואחסנה

היתרונות בחברה שמציעה לנו את שני השירותים האלה תחת מטרייה אחת

  • נוחות – אם הגעתם למסקנה שנחוצים לכם שירותי אחסנה כחלק מתהליך מעבר הדירה, חשוב מאוד שתפנו לשירותיה של חברה שתספק לכם הובלה ואחסנה גם יחד. זאת משום שאם לא תעשו כן – תמצאו את עצמכם פונים לשתי חברות חיצוניות שלכל אחת מהן דרישות וכל אחת מהן עליכם להנחות בצורה נפרדת – דבר שיכול ליצור סרבול, בלבול ולחץ רב ביום לחוץ ומבולבל גם כך. כשאנחנו פונים לשירותיה של חברה המספקת את שני השירותים הללו יחד אנחנו חוסכים לעצמנו את כאב הראש – החברה שמבצעת עבורנו את האריזה והמעבר היא גם החברה שמאחסנת את כלל הציוד שלנו והיא גם החברה שבסופו של דבר תוציא את הציוד ממחסניה ותעביר אותו לדירה החדשה שלנו. לא נוח?
  • מחיר – אם נחוצים לנו שירותי אחסנה בנוסף לשירותי ההובלה, אם נפנה לשתי חברות נפרדות נשלם למעשה מחיר כפול – כשלכל חברה הצעת מחיר נפרדת באשר לשירותים הספציפיים שלה, מה גם שנצטרך לשלם לחברת ההובלות פעמיים – בכניסה למחסן ובהוצאה ממנו. לכן, בשביל לחסוך כסף בנוסף לכאב ראש, נפנה לחברה שתבצע עבורנו את שתי הפעולות – ונקבל הצעת מחיר אחודה והוגנת שכוללת הובלה ואריזה, כניסה למחסן ואחסון והוצאה ממנו והובלה לדירה החדשה.

מעבר דירה הוא תהליך לחוץ – תהיו בטוחים שמי שעושה אותו עבורכם הוא מקצוען

יום מעבר הדירה הוא שיא של תקופת מעבר הדירה – כשהוא מהווה את שיא הלחץ שבקצה של תקופה לחוצה בפני עצמה. לכן עלינו לוודא שאת כלל תהליך המעבר אנחנו עושים באמצעות שירותי חברה איכותית שתספק לנו שירותי הובלה ואחסנה, ותעשה את הכל בצורה מקצועית שתאפשר לנו מקסימום שקט נפשי. ככל שנקדים לפנות לחברה מקצועית ונקבל את השירות האיכותי – נוכל להשקיט את המתחים והלחצים ולהיכנס לדירה החדשה שלנו ברגל ימין.

דילוג לתוכן