במה רצוי להצטייד לפני שעוברים דירה?

מעבר דירה הוא תהליך ארוך המגיע לשיאו ביום ההובלה. למרות שההובלה עצמה לא אמורה להימשך יותר מכמה שעות, ההכנות מחייבות הקצאה של זמן ומשאבים. אף על פי כן, רוב האנשים לא מבינים עד הסוף את החשיבות של בחירת ציוד. מי שמנסה לארוז את הבית עם קרטונים מהרחוב או בעזרת שקיות בלבד צפוי לחשוף את עצמו לעוגמת נפש רבה. הדרך היחידה לעבור דירה במהירות וביעילות היא להצטייד באביזרים הנדרשים.

הנה כמה פריטים שישנו לחלוטין את חווית המעבר שלכם:

קופסאות קרטון לאריזה

אל תוותרו על קופסאות קרטון לאריזה. זכרו שהקופסאות אמורות לאחסן את הציוד הכי יקר וחשוב שלכם. קופסאות חזקות, חדשות, יציבות ועמידות יעזרו למובילים במהלך ההעמסה וישמשו אתכם גם בעת הפריקה. תוכלו לרכוש חבילה של 20-100 קופסאות קרטון במחירים אטרקטיביים ולחסוך את כל השיטוטים בין פחי אשפה או מיכלי מחזור עירוניים.

סרטי הדבקה עבים

רכשו לפחות 4-5 סרטי הדבקה עבים מסוג סלוטייפ. אל תחכו לרגע האחרון כדי לגלות שאין לכם איך לסגור קופסאות קרטון לאריזה,

או שסרטי ההדבקה שקניתם לא מספיק חזקים. היכנסו לחנויות "עשה זאת בעצמך" והתייעצו עם הנציגים על סרטי הדבקה מתאימים לאריזות והובלות. בנוסף, תוכלו ליצור קשר עם נציגי חברת הובלות ולשמוע מהם חוות דעת.

טושים וצבעים

סימון פשוט של ארגזים יאפשר לכם לשמור על סדר וארגון באריזה, בהובלה ובפריקה. נסו לסמן את כל הארגזים שקשורים לחדר מסוים באותו צבע. בנוסף, כתבו בעזרת טוש גדול את הציוד העיקרי שיש בתוך הארגז. אל תשכחו גם לסמן ארגזים שבירים ולעדכן קופסאות קרטון לאריזהעל כך את נציגי חברת ההובלות.

כמה יעלה לרכוש ציוד וקופסאות קרטון לאריזה?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, העלות הראשונית על ציוד למעבר דירה לא חייבת להיות גבוהה. בררו על אפשרות של רכישת הציוד דרך חברת ההובלות ועל תיאום חבילת הובלות מלאה. כך תוכלו לא רק לרכוש ציוד כמו קופסאות קרטון, סרטי הדבקה וטושים, אלא גם לתאם שירותי פירוק והרכבת רהיטים. חברת הובלות מציעה כיום עבור הלקוחות מגוון רחב של שירותים במחירים אטרקטיביים ומשתלמים. הקדישו זמן להשוואה יעילה בין שירותי חברות שונות וכך תחסכו לעצמכם כאבי גב.

המטרה העיקרית של רכישת הציוד מראש היא להבטיח אריזה טובה ומסודרת. חלקו את הארגזים לפי הסימנים והצבעים, הכינו ערכה זמינה ליום המעבר עצמו וארזו בנפרד בגדים להחלפה, כלי רחצה ופריטים חשובים אחרים. תכשיטים וכסף מזומן תוכלו לשים בתיק צד ולהעביר יחד איתכם. חשבו על הדברים הקטנים ונסו ליהנות מתהליך המעבר ולא רק מהתוצאה.

דילוג לתוכן