איך שירותי אריזה יכולים לעזור לכם?

לקראת המעבר לדירה חדשה, אתם בוודאי תשימו לב שיש לכם שפע של פריטים שצריך לארוז. כמובן שכאן דיוק, נכנסים שירותי אריזה לתמונה. אורזים מקצועיים יגיעו לבית שלכם, ויבצעו את כל האריזה במקומכם – כשהם כמובן שואלים אתכם ומתייעצים אתכם , אך אורזים הכל בעצמם. הדבר מאפשר לכם בינתיים לעבוד, לנקות, או להתעסק בסידורים אחרים או פשוט לנוח. אין ספק שבעזרת שירותי אריזה תוכלו לחסוך זמן רב – אך יש מי שנמנע מהזמנתם, בין אם הוא רוצה לארוז הכל מעצמו מסיבות אישיות, או פשוט מטעמי תקציב.
אז איך לארוז את הדירה לבדכם?

כמה טיפים לאריזה עצמאית

● לצמצם מה שלא צריך – יש להניח שבשלבי האריזה תיתקלו בהרבה פריטים שאתם לא באמת משתמשים בהם, ונשמרו סתם כך ונשכחו מאחור. זה הזמן להיפטר מהם – לזרוק, לתרום, לתת למישהו, וכיו"ב. כנראה אם לא נגעתם בהם 8 שנים, אתם לא צריכים אותם לקראת המעבר, וחבל על המקום שהם יתפסו.
● סימון הארגזים – לרוב, האורזים מטעם שירותי אריזה יודעים לסמן כל ארגז שהם סיימו לארוז, אבל מאחר שאתם לבדכם – עליכם להקפיד על סימון מוצלח ומודגש של כל ארגז. יש לכתוב עליו למי מבני הבית הוא שייך, ויש לעשות זאת מכל כיוון של הארגז.
● ארגזים קטנים לחפצים כבדים – אם יש לכם חפצים כבדים, שימו אותם בארגזים קטנים. מדוע? כדי שלא תתפתו להעמיס עליהם עוד פריטים – זה יקשה עליכם להרים אותם ולהזיז אותם בהמשך.
● להפקיד בין שביר ללא שביר – אם יש לכם חפצים שבירים, אל תערבבו אותם עם חפצים לא שבירים. את הדברים השבירים רכזו בארגזים משלהם, עטפו אותם היטב, וכתבו שהם מכילים חפצים שבירים. כך ידעו להיזהר איתם כמו שצריך.

ואפשר בכל זאת להיעזר

שימו לב שבכל מקרה, זה עוד לא תמיד מאוחר להזמין שירותי אריזה ולהיעזר בהם. גם אם חשבתם בהתחלה לארוז הכל בעצמכם, אפשר שתבינו שיש הרבה מאד הכנות שעליכם לעמוד בהן – ולכן יש צורך בסיוע מקצועי.

דילוג לתוכן