איך בוחרים חברת הובלות קטנות?

הובלה קטנה נועדה עבור אנשים שצריכים להעביר כמה פריטים בודדים אך לא יכולים לעשות זאת בעצמם לרוב משום שאין לכם רכב משלהם או כאשר המוצרים אותם הם צריכים להעביר אינם נכנסים ברכב הפרטי שלהם. אין טעם להזמין הובלה רגילה במצבים בהם עלינו להעביר ארון בגדים ומכונת כביסה בלבד שכן הובלה רגילה יקרה משמעותית בהשוואה להובלה קטנה.

מספר קריטריונים חשובים שעליכם לקחת בחשבון בעת החיפוש אחר הובלות קטנות:

1. לפי אזור מגורים – מומלץ לבחור בחברת הובלות קטנות שפועלת באזור מגורכם. אם למשל אתם עוברים דירה מחיפה לתל אביב, כדאי יהיה לבחור בחברה הובלות קטנות שעובדת באזור חיפה כך המחיר של ההובלה יירד משמעותית. אם אינכם מוגבלים בזמן, ניתן לנסות לשלב את ההובלה שלכם עם הובלה נוספת בכיוון ההפוך מה שלרוב יחסוך לכם כסף נוסף. אם אתם עוברים דירה בתוך אותה העיר, שווה לבחור בחברת הובלות העובדת באופן ספציפי באזור המגורים שלכם.
2. לפי רמת הזמינות – כמובן שיש לבחור חברת הובלות שזמינה להובלה בתאריך ובשעה שבהם אתם זקוקים לבצע את ההובלה. חשוב לבדוק שהחברה אכן ידועה ככזו העומדת בלוחות זמנים. יש חברות שפועלות בביצוע הובלות קטנות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מה שמאפשר לאנשים רבים להימנע מלקיחת יום חופש בעבודה או מהלימודים.
3. לפי כמות הדברים שאתם צריכים להעביר – יש חברות שמעבירות בין פריט אחד לחמישה פריטים (תלוי בגודלם של החפצים) ויש כאלה שמובילות יותר ולכן שווה לבדוק את הנושא כדי שלא תגיעו ליום ההובלה ותראו שאין למוביל מספיק מקום לכל הדברים שלכם.
4. לפי המחיר – המחיר משתנה בהתאם לגודל ההובלה, למרחק בין נקודה א׳ לנקודה ב׳ ובהתאם לזמנים. מומלץ לבצע השוואת מחירים בין 2-3 חברות הובלה קטנה ורק אז להחליט באופן סופי. היזהרו ממחירים נמוכים מאוד שכן אלו לרוב מעידים על חאפרים ומצד שני מחירים גבוהים עלולים להעיד על חוסר הגינות.
5. לפי סוג הרכבים של החברה – כדאי לוודא שסוג הרכבים איתם עובדת החברה מתאימים לחפצים, לרהיטים ולמכשירי החשמל אותם אתם צריכים להעביר.

הובלה קטנה – יתרונות

1. חיסכון אדיר בזמן – כשאתם בוחרים בשירות הובלה קטנה אתם חוסכים בזמן שכן הובלה קטנה מתבצעת בצורה יעילה, מהירה ופשוטה.
2. חיסכון בעלויות – מחיר של הובלה קטנה זול משמעותית ממחיר של הובלה רגילה.
3. שירות איכותי – חברות הובלות קטנות מבינות את הצורך בשירות איכותי שכן יש המון חברות הובלה בשוק שנופלות שוב ושוב בין אם בלוחות הזמנים ובין אם בביצוע ההובלה בצורה חלקה.

הובלות קטנות
דילוג לתוכן